PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 096
ocen
3,5 10 1 12096
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Moim zdaniem, w tym filmie powinny wystąpić całkiem nowe twarze i właśnie tu widzę największy błąd teraźniejszych i przyszłych twórców horrorów czy thrillerów, bo nawet jeśli zostanie dobrze nakręcony, dźwięk będzie znakomity, kilka dobrych efektów specjalnych będzie dorównywało tym zachodnim, to i tak nam się nie spodoba ponieważ będziemy kojarzyć aktorów w nim grających z naszymi wspaniałymi serialami np. Na Wspólnej

Myślę, że gdyby reżyser zaryzykował i zagraliby w tym filmie sami nowi aktorzy to w dodatku z dobrą fabułą i całą resztą odniósłby sukces...
No ale przecież musi być ktoś znany w filmie żeby ludzie na niego poszli do kin :-/

Swoją drogą np. film "Palimpsest" zrobił na mnie duże wrażenie a w szczególności za klimat jaki w nim panował (w kinie w Łodzi, razem ze mną siedziało na nim 6 osób, ale pewnie nie dlatego bo wyjechali do Anglii ;) i po wymianie dwóch aktorów byłby w moim odczuciu jeszcze lepszy!

Podsumowując... Panowie reżyserzy, nie bójcie się ryzykować, świat nie kończy się na aktorach z seriali.

Krzysiek79

Podpisuje sie pod tym, to prawda, że twarze sa kojarzone z seriali co w pełni psuje obraz filmu na samym poczatku. Chcociaż niektórym wielbicielom pewnie to nie przeszkadza ale mi bardzo, tym bardziej że sa to przecietnej klasy aktorzy.

Krzysiek79

Ja też, mam dość patrzenia na te same twarze wszędzie, śpiewają, tańczą, grają, prowadzą programy ciągle ci sami :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones