PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 096
ocen
3,5 10 1 12096
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

jak na tę kategorię filmów "gore" nawet do obejrzenia...niczym się nie różni od wszelakich
"Hosteli", poza tym świetny klimat Dolnego Śląska,gdzie wszystko może się
zdarzyć...wiadomo,nie oczekiwałem nie wiem jakich głębokich przemyśleń,w tej kategorii
wszak nie o to chodzi i raczej próżno ich szukać niezależnie kto nakręci film.Poza tym istnieje
tyle tego typu filmów 1000 krotnie gorszych od PM,że ten broni się dość skutecznie...wszystko
powyższe oczywiście nie znaczy że powalił mnie na kolana czy też że będę go oglądać wciąż i
wciąż,ale jestem z dala od poniewierania nim bo zwyczajnie sobie na to nie zasłużył...razem
m.in. z "Legendą" czy "Leśnymi Dołami" uzupełnia gatunkowo kinematografię ( mocne słowo;))
polską i należy to zapisać in plus...żeby osiągać coraz lepsze efekty po prostu trzeba wciąż
ćwiczyć, kino nie jest tu żadnym wyjątkiem.

martinez_12

wybacz nie przeczytałam ,ale to chyba dobrze nawet bo bez sugerowania sie Twoja wypowiedzią miałam bardzo podobne zdanie,czyli potwierdza się ze mamy w pewnym stopniu racje co do filmu ;D

ocenił(a) film na 5
PinkFlower

jeśli masz możliwość i czas spróbuj zobaczyć "legendę" i "leśne doły"...mniej krwawe ( oczywiście żadna to wada) ale na swój sposób również klimatyczne w swojskich plenerach...szkoda,że powstaje więcej takich produkcji,potencjał uważam,że jest... :)

ocenił(a) film na 5
martinez_12

miało być -szkoda,że NIE powstaje więcej takich produkcji,rzecz jasna :)

martinez_12

oo z przyjemnością obejrzę.. ale po egzaminach maturalnych ;( dzięki za polecenie filmu własnie te mniej krwawe według mnie są lepsze troszeczke..bo momentamiw tych filmach krew leje sie jak z kranu i to wygląda śmiesznie

ocenił(a) film na 5
PinkFlower

przed maturą mocne wrażenia niekoniecznie:)) co do litrów krwi, to czasami jest ona jeszcze zupełnie innego koloru niż być powinna...nie wiem,czy widziałaś,bo to jeden z pierwszych horrorów polskich - i wg niektórych- jedyny "prawie" udany,czyli "Wilczyca",ja go lubię,bo ma swój urok i osobiście trochę klimatu z Hammer-horrorów ( moje zdanie)...jeśli nie widziałaś,możesz zobaczyć i ocenisz,ciekawy będę Twoich opinii,ale zdecydowanie po maturze :))

martinez_12

okej po maturze obejrze kazdy film ! haha ;( chyba ze dostane zawału na niej ;/

ocenił(a) film na 5
PinkFlower

nie będzie tak źle, ale na wszelki wypadek,nie pozwól się zabrać żadnemu "The Ambulasnowi",zwłaszcza z roku 1990 :))

ocenił(a) film na 5
martinez_12

jak zawsze literówka...powinno być "The Ambulansowi" :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones