PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 096
ocen
3,5 10 1 12096
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Jak na polskie warunki,trzyma wysoki poziom,jedyny rodowity horror nie liczac tej smiesznej
wiilczycy,a dlaczego ludzie tak po nim jadą to nie mam pojęcia,powinni sie cieszyc ze nasz kraj
wkońcu nakrecił dobry horror,ogladałem go i przypominał mi hostel i piłę razem wzięte,jak ktos
napisał gdyby powstał takki amerykański to dostałby wysokie oceny-usa kręci takie po kilka
rocznie ,mają wprawę,a u nas powstał 1 i po nim jedziecie,powinniście być dumni że cośtakiego
powstało,poZdro

ocenił(a) film na 5
remik23

Dokładnie, jak na film ze śmiesznego kraju, gdzie filmowcy wydalają kac wawy, łikendy, wieczory kawalerskie czy co tam jeszcze i podobny szlam, to jest całkiem przyzwoita produkcja. Horrów w poliaczkowie nakręcono od zarania dziejów chyba tylko koło pięciu sztuk, więc nie ma co płakać, że taka straszna kicha. Jak gatunek "pożyje" jeszcze nieco dłużej to już za ok. 470 lat nasi potomni na emigracji zobaczą jakieś polskie "lśnienie".

androgenius

5 horrorów?,ja słyszałem o 3.....pora mroku wilczyca i powrot wilczycy,polaki narzekaja ze guwno z naszego rodzimego kraju,a sami za typu podobne z usa dawaja 7.lub wyzej,wiec o co tu chodzi,,,,inny klimatt o napewno

ocenił(a) film na 5
remik23

Ja ci powiem, że dobry horror z polandii byłby lepszy od hamburgierowego. Jest coś takiego w polskim języku, że jakoś mocniej działa na psychikę niż zagraniczny, nawet bardzo dobrze znany. Dobry horror po polsku byłby czymś naprawdę mocnym.

A poza tymi co wymieniłeś jest jeszcze "Hiena", z szycolakiem to byłoby 4. Chyba był jeszcze jakiś jeden, ale pewności nie mam.

ocenił(a) film na 5
remik23

Kurna, jest jeszcze kilka. Ponoć aż 14.

http://www.filmweb.pl/film/Wilczyca-1983-11697/discussion/Polskie+HORRORY,697086

androgenius

te tytuły pewnie stare jak świat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones