PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747}

Porachunki

Lock, Stock and Two Smoking Barrels
7,9 110 811
ocen
7,9 10 1 110811
7,6 32
oceny krytyków
Porachunki
powrót do forum filmu Porachunki

Film jest znakomity, ma niesamowity scenariusz, ale wydaje mi się, że znalazłem w nim lukę. Kiedy Ed gra w karty, pozostała trójka przebywa w pubie. Bacon zwraca uwagę Rory'emu Breakerowi, żeby ściszył TV. potem, w innej scenie, Tom omawia kwestie sprzedania trawy z Nickiem. Ten drugi proponuje mu właśnie Breakera, na co ten odpowiada, że nie chce mieć nic wspólnego z tym świrem z afro. W kolejnej scenie cała czwórka komentuje, jaki Breaker jest walnięty. Z kontekstu wynika, że wiedzą kim jest Breaker i czym się zajmuje, jednakże scena w samoańskim pubie sugeruje, że nie mają pojeciam, kim jest "ten gość", który za głośno ogląda telewizję. Tom ewidentnie wie kim jest Rory , jak wygląda i jaki z niego jest psychopata, ale nie ostrzega Bacona, żeby go nie zaczepiał.

goosecock

To bardzo ciekawe spostrzezenie, ale wydaje mi się możliwym, że paczka z samoanskiego baru dopiero po zaczepieniu "tego gościa" dowiedziala sie kim on jest. Barman zapewne zdawal sobie z tego sprawe. W ten sposob mozna nużać sie w morzu domysłów, lecz sadze ze to niedociągniecie ma logiczne wytlumaczenie.

ocenił(a) film na 10
goosecock

już ci tłumaczę, chodzi o to, że oni znali Breakera tylko z opowieści tak jak ta dwójka(ten koleś z przestrzelonym afro) znali Harrego Hatcheta tylko z opowieści, bo nigdy nie mieli z nim kontaktu
to tak jak z jakimś dalekim krewnym np. w USA nigdy go nie widziałeś ale od kogoś z rodziny coś się o nim dowiedziałeś :)
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones