PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838522}

Poroże

Antlers
5,2 7 146
ocen
5,2 10 1 7146
5,6 7
ocen krytyków
Poroże
powrót do forum filmu Poroże

Naprawdę dobry horror z dobrym aktorstwem, przemyslanym scenariuszem i dopracowanymi efektami specjalnymi. Akcja toczy sie ani za szybko ani za wolno-ci co chcą ciągłej rabani będą zawiedzeni. Wreszcie wykorzystano motyw Wendigo i to też jest OK-chociaż nic nie przebije książki Stephena Kinga "Smetarz dla Zwierzaków" gdzie autor zrobił to genialnie (marzy mi się wierna ekranizacja tej ksiązki; wszystkie, jakie zostały nakręcone dp tej pory to o kant dupy rozbić...). Tak, że polecam

ocenił(a) film na 7
KorbaWypych

Pełna zgoda!

ocenił(a) film na 5
KorbaWypych

jak dla mnie taki średni był ten film, wszystko podane na tacy prawie od początku filmu, przewidywalny itd. w skrócie: ujdzie. Rytuał z 2017 roku dużo lepszy. Na maratonie filmowym po porożu widziałem dwa dużo lepsze które polecę: censor i dom nocny. ten pierwszy to w sumie bardziej dramat psychologiczny niż horror ale był super. 2x8

ocenił(a) film na 6
gregory_gg

Zgadzam sie z toba gdyby byl jak Rytual to byl cos z tego wyszlo. Pomysl fajny nie przeszkadzalo mi to ze film byl przewidywalny. Ale ciagnął sie jak flaki z olejem plus potwor fajny ale wszystko psuła czerń. Chyba nie mieli zbyt duzego budżetu na ten film. Dla mnie 6 na 10

ocenił(a) film na 7
Sudi1983

PANOWIE - KALIBRACJA EKRANÓW - SZCZEGÓLNIE PROSZĘ BARDZO DOBRZE WYKONAĆ USTAWIENIE GAMMY - W NOWYCH TELEWIZORACH ZA DUŻO DO POWIEDZENIA MAJĄ UKŁADY DZIELĄCE EKRAN NA STREFY - U MNIE W CIEMNOŚCI WIDAĆ ZAŁAMANIA NA ŚCIANACH W KOPALNI - WSPOMNĘ TYLKO ,ŻE KONTRAST MAM USTAWIONY TYLKO NA 36 W SKALI DO 100 ,A JASNOŚĆ NA 50 W SKALI DO 100 - W CIEMNYM POKOJU NIC NIE RAZI W OCZY - JAK ZAPYTAM OGLĄDAJĄCYCH NA ILE USTAWIŁEM KONTRAST - WIĘKSZOŚĆ ODPOWIADA , ŻE NA OK. 80 - OBRAZ ŻYLETA - O INNYCH USTAWIENIACH BARWY , BIELI ITP ITD JUŻ NIE BĘDĘ TRUŁ- OGLĄDAM NA PLAŻMIE

zuziagucioczika

OLED i po problemie zwykły LED czy Plazma to bida z obrazem . W Oledzie masz balans czernią lub bielą i nieskończony kontrast . Każda Leda świeci oddzielnie i to jest to.

KorbaWypych

>Naprawdę dobry horror z dobrym aktorstwem, przemyslanym scenariuszem i dopracowanymi efektami specjalnymi.
To nawet nie jest on xD

ocenił(a) film na 6
KorbaWypych

Popieram. Zgodna opinia z moim odczuciem.

ocenił(a) film na 7
thomas_anderson_ux

OLED I PO PROBLEMIE - PROBLEM TO SIE DOPIERO ZACZNIE - NISKA ŻYWOTNOŚĆ - POPPROSIMY O RECENZJĘ ZA KILKA LATEK - NOWE TELEWIZORY MAJĄ SZEROKO ROZBUDOWANE UKŁADY DYNAMICZNE , KTÓRE DZIELĄ OBRAZ NA WIELE SEKTORÓW I PRAKTYCZNIE UNIEMOŻLIWIAJĄ SKALIBROWANIE EKRANU - EFEKT JEST TAKI , ŻE OBRAZ MA NIEWIEKE WSPÓLNEGO Z ORYGNAŁEM , A W POKOJU Z WYLĄCZONYM OŚIWTLENIEM W NIEKTÓRYCH SCENACH CHCE WYPALIĆ OCZY - WEJŚCIE W MENI SERWISOWE NIEDOŚWIADCZONYCH OSÓB MOŻE SKUTKOWAĆ WYRZUCENIEM TELEWIZORA NA ŚMIETNIK - TELEWIZORY O NISKIEJ ROZDZIELCZOŚCI PO SKALIBROWANIU W OCENIE WIDZA MOGĄ WYŚWIETLIĆ OBRAZ OBFITUJĄCY W WIĘCEJ SZCZEGUŁÓW NIŻ NIESKALIBROWANY 4K - NIE CHODZI BOWIEM O GŁĘBOKĄ CZERŃ LECZ O GAMĘ SZAROŚCI I CZERNI - U MNIE KONTRAST USTAWIONY JEST ZALEDWIE NA 36 W SKALI DO 100 - JAK JUŻ SZANOWNI DYSKUTANCI NA WŁASNE OCZY , A NIE W INTERNECIE ZOBACZĄ KILKA SKALIBROWANYCH EKRANÓW STOJĄCYCH OBOK TELEWIZORKA PROSTO ZE SKLEPOWEJ PÓŁKI - OCZYWIŚCIE W ZACIEMNIONYM POMIESZCZENIU - TO PROSZĘ O PODZIELENIE SIĘ WRAŻENIAMI Z NIEDOŚWIADCZONYMI KOLEGAMI - SKALIBROWANIE TELEWIZORKA PRZEDŁUŻY JEGO ŻYWOT NA WIELE WIELE LAT , NIE WSPOMINAJĄC O RADOŚCI Z OGLĄDANIA KAPITALNYCH BARW BEZ ZNACZNYCH PRZEKŁAMAŃ I SZCZEGUŁÓW - SKOŃCZĄ SIĘ NARZEKANIA , ŻE OBRAZ ZA CIEMNY I NIC NIE WIDAĆ - POZDRAWIAM SZEROKIE GRONO MAJSTERKOWICZÓW I KRĘCĄCYCH GAŁKAMI ZA LAMPOWYM RUBINEM

ocenił(a) film na 6
KorbaWypych

Mnie też się ten film podobał,szczególnie jego klimat.Małe miasteczko,góry ,jeziora,super widoki.Fabuła też całkiem spoko.Przyjemnie się oglądało od samego początku,aż po same napisy końcowe.Polecam.

ocenił(a) film na 5
KorbaWypych

Dopracowany scenariusz zdradzający w pierwszym akcie filmu czym będzie straszyć? Ok ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones