PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838522}

Poroże

Antlers
5,2 7 148
ocen
5,2 10 1 7148
5,6 7
ocen krytyków
Poroże
powrót do forum filmu Poroże

Tak bardzo czekałam i strasznie się zawiodłam. Pierwsza godzina naprawdę niezła. Może nie jest przerażająca, ale mroczna i ma ten nastrój niepokoju. Ostatnie pół godziny jest tak złe, że aż szkoda zmarnowanego potencjału. Poza tym, że strasznie sztampowa, nielogiczna, to jeszcze rzutuje na cały film, bo nic nie wyjaśnia.

ocenił(a) film na 8
Jo_Many

też czekałem i nie zawiodłem się : Mroczny, depresyjny klimat, tajemnica, świetne efekty specjalne. A co najważniejsze film dobrze straszy.
Horror, folkowe fantasy, ekologia i psychologia.
8/10

ocenił(a) film na 4
conneryfan

No, mnie nie przestraszył w sumie, więc chyba dlatego podchodzę sceptycznie do tego projektu.

ocenił(a) film na 4
Jo_Many

Zgadzam się w 100% - spore rozczarowanie - najgorszy film Scotta Coopera,a szkoda bo facet robi naprawdę dobre kino.

ocenił(a) film na 8
Jo_Many

Dla mnie dobre kino grozy.. A efekty specjalne nie wygenerowane przez komputer to perełka, powrót do pięknych czasów.

Jo_Many

Film prosty jak konstrukcja cepa, nie wiem czego w nim nie rozumieć. I końcówka wszystko wyjaśnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones