Porwanie

(2011)

Abduction

0 0 FILM 564462
Porwanie (2011)
http://www.filmweb.pl/film/Porwanie-2011-564462/userRecommends
1 godz. 46 min.
ocena społeczności: niezły
6,3/10
32.666 głosów
 • 4119. w rankingu światowym
 • 6.537 osób chce zobaczyć ten film

Nathan odkrywa swoje zdjęcie na stronie internetowej z zaginionymi dziećmi. Próbując odzyskać prawdziwą tożsamość wpada w sam środek spisku.

Porwanie (2011)

zdjęcia

(21)

Why so serious?

Piętą achillesową obrazu jest niestety Taylor Lautner. Młody aktor powinien poszukać dla siebie innego gatunku filmowego, ponieważ brakuje mu charyzmy, by być prawdziwym gwiazdorem kina akcji. czytaj dalej

obsada

(91) +
zobacz pełną obsadę
TODO javascript'em pokazac dla uprawnienia user.management

Najnowszy film reżysera “Za szybkich, za wściekłych”. Taylor Lautner („Saga ZMIERZCH”), w zawrotnym kinie akcji w stylu „Tożsamości Bourne’a”! Nathan Harper (Taylor Lautner) dokonuje zaskakującego odkrycia – znajduje swoje zdjęcie na stronie poświęconej zaginionym osobom. Jego zwyczajne życie w jednej chwili traci sens. Próbując ustalić kim naprawdę jest, chłopak przekonuje się, że nic nie jest takie, jak mu się wydawało. W momencie, w którym do gry wmiesza się policja, agenci rządowi i tajemnicze postaci, próbujące schwytać Nathana, jedynym wyjściem będzie dla niego ucieczka. Chłopak nie da jednak tak łatwo za wygraną. Jest szybki, zwinny i niesamowicie zdeterminowany, aby dowiedzieć się kim jest naprawdę.

pozostałe informacje

muzyka:
Ed Shearmur
zdjęcia:
Peter Menzies Jr.
dystrybucja:
Monolith Films
studio:
 • Lionsgate (
  • przedstawia
  )
 • Gotham Group
 • Mango Farms (
  • współudział
  )
więcej
inne tytuły:
(więcej...)
 • Gdy Nathan przegląda zdjęcia, do pokoju wchodzi jego mama. W oknie widzimy, że jest dzień. Kiedy matka schodzi po schodach jest już noc.
 • W jadłodajni, gdy kamera obraca się tam i z powrotem w czasie dialogu Franka Burtona z Nathanem, czasem na wielkich czerwonych  kubkach widnieje napis  "Coca-Cola", a  czasem nie. Podobny błąd z ustawieniem dzieje się z filiżankami: raz w jednej tkwi słomka, a czasem w dwóch.
 • W 54. minucie, gdy Nathan i Karen przyjeżdżają do domu, w którym ukryty jest czip, Nathan podnosi rzeczy z biurka. Kładzie pistolet obok pieniędzy, jednak w następnym ujęciu widać zupełnie inną pozycję tych przedmiotów - pistolet i pieniądze są po przeciwnej stronie stołu, a album znika.

dyskusja

(294 tematy)
tytułautorpostyostatnio pisał

Kocham

Kocham ten film!
1

podobne filmy

jak w temacie, ktoś coś poleci?
0
 

w piekarniku jest bomba

i zamiast uciekać to biegną do niej...
5

Średni.

Raz ten film na pewno można obejrzeć za drugim razem byłby przynudzający. Dobry film to taki do którego chętnie się wraca. SPOJLER denerwowały ... czytaj dalej
Belfegor6 Belfegor6
ocena: 6
20

9/10

Według mnie film był ciekawy, cały czas sie toczyła akcja, co dało plusy temu filmowi i nie dało się na nim zasnąć. Osobiście obejrzalabym ten ... czytaj dalej
asia30522 asia30522
brak oceny
2
Zobacz wiecej tematow

Dowiedz się więcej o

WTF:false,ads:true