PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529228}

Postrzelone życie

La vida loca
7,0 530
ocen
7,0 10 1 530
Postrzelone życie
powrót do forum filmu Postrzelone życie

Okazuje się, że do wszystkiego można się przyzwyczaić - do codziennych zabójstw na ulicach, strzelanin, pogrzebów kolejnych przyjaciół - to staje się 'normalką' dla człowieka, o ile wcześniej nie zabije go inny człowiek.
"La vida loca" to dokument o tym, jak bycie w gangu może nauczyć 'życia' młodych ludzi, naprawdę polecam!!!

bLANKA13

tylko gdzie można ten film obejrzec?
gdzie ty go widzialas?

Pawian

jest na youtube.. Wystarczy wpisać Postrzelone życie.. składa się z dziewięciu części..

bLANKA13

Tak i zaraz wszyscy powinni być w gangu żeby nauczyć się życia?
Kolejny film typu koleś wyszedł z więzienia - opowieści o jego losach i jak go pupsko szczypie. Kino schodzi na psy, bo robią filmy o świętych albo o bańdziorach nic pomiędzy. Dla mnie równie byłby ciekawy film o zwykłym życiu, a nie o spatrzonej rzeczywistości przez film. Jak się komuś podobają takie filmy to miłej zabawy ja wysiadam.

ocenił(a) film na 10
harald807

film można obejrzeć na stronie zalukaj.pl darmowe filmy online trzeba wpisac tytuł la vida loca

ocenił(a) film na 7
harald807

@harald807 pisze się spaczone a nie spatrzonej xD
Ale zgadzam się z Tobą, film o zwykłych ścierwach mordujących innych ludzi

ocenił(a) film na 10
harald807

@harald807 - tak, lubię oglądać dokumenty, wręcz je uwielbiam. Natomiast nie imponuje mi życie, jakie prowadzą bohaterowie tego filmu. To chyba jest różnica, prawda?!?!?!
Na pewno wiesz , na czym polega film dokumentalny, więc z łaski swojej obejrzyj ich kilka, a później szufladkuj na te "o świętych" i te "o bandziorach". Zapewniam Cię, ze znajdziesz mnóstwo dokumentów "o zwykłym życiu". Ba, nawet już znalazłeś - dla niektórych bycie w gangu to "zwykłe życie"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones