PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529228}

Postrzelone życie

La vida loca
7,0 530
ocen
7,0 10 1 530
Postrzelone życie
powrót do forum filmu Postrzelone życie

Słaby,

ocenił(a) film na 5

liczyłem na dobry dokument a tu lipa, taki miszmasz chcieli pokazać w nim wszystko a tak naprawdę nie pokazali nic konkretnego, nie interesuje mnie szklane oko jakiejś panny. Jeśli kogoś naprawdę interesuje ten temat to lepiej poszukać programu, który leciał na discovery o kolesiu, który jeździł po całym świecie odwiedzając różne gangi. Jest odcinek z jakiegoś kraju latynoskiego i skupiają się w nim tylko na gangu, ich życie, obyczaje, co musi zrobić dzieciak, żeby zostać członkiem gangu. Był ciekawy, wciągający nie tak jak ten, po pół godzinie już mi się nie chciało oglądać.

kozior

Masz na myśli "Ross Kemp i gangi" ? Tak ale ten dokument z założenia śledzi historie gangów i ich działalność. . .

ocenił(a) film na 5
Harry9010

O właśnie, o to mi chodziło. Tam nie pokazywali gangsterów którzy piekli bułki i ciastka tylko prawdziwych czubów, którzy nie rozstają się ze spluwą i wymachują nią na wszystkie strony. W ,,La vida loca" chyba nikogo nie pokazali z bronią, nie mówię, że ludzie w nim przedstawieni nie byli groźnymi bandytami ale na pewno program Rossa Kempa był bardziej hardcorowy.

kozior

Szczerze powiedziawszy nie widziałem tego dokumentu ale widziałem odcinek "Ross Kemp on gangs" w Salwadorze gdzie rozmawiał z gangsterami z MS13 i choć dokument Kempa skupia się na badaniu gangów ich celów itp. to również stara się śledzić historię gangów, przyczynę ich powstania no i częściowo również dowiaduje się jak oni żyją z tym na co dzień więc może nie było zanudzania ale również pokazywał ich osobiste relacje rodzinne np. był świadkiem gdy jednego kolesia w więzieniu odwiedzała żona z dzieckiem, więc to nie jest tak że ci kolesie to wyłącznie twardziele z bronią bo ten obraz jest znany całemu światu a taki dokument stara się pokazać ich drugą twarz że nie dla wszystkich potrafią być okrutni i że też mają w sobie coś prócz nienawiści, bo widzisz nie sztuką jest pokazać że zbir jest zbirem ale że po prostu chroni swoich bliskich i nie kradnie (i morduje) wyłącznie dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones