PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 276 151
ocen
7,7 10 1 276151
8,2 43
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

Indiana Jones

ocenił(a) film na 8

aż wstyd się przyznać, ale pierwszy raz to oglądałam wczoraj, kiedy leciał w tv - no coż, nigdy wczesniej nie pokazywali tego w tv...
Bardzo fajne kino przygodowe - świetnie się ogląda, szkoda że teraz takie filmy przygodowe nie powstają. Świetna rozrywka.
Oglądając "Arkę" cały czas przypominał mi się "Tomb Rider" i to, jak marną kopią Indiany Jonesa był ten film...
mam nadzieję, że telewizja wkrótce pokaże następne części, z przyjemnością obejrzałabym też serial

Nostromo

re:
a tam wstyd, lepiej późno niz wcale :)
ja też oglądałam Indianę Jonesa bardzo dawno temu, ale oglądałam go tyle razy, że jeszcze coś tam pamiętam... był moim ulubionym filmem... nawet chciałam zostac archeologiem :)
ja też mam nadzieję, że jak już zaczęli puszczać do puszczą wszystkie części, no a serial tez bym sobie obejrzała, co prawda nie jest już tak dobry jak film ale warto obejrzeć, a niektóre odcinki są świetne...

ocenił(a) film na 8
gonia

re:re
Gdzies tam podopisywałam komentarze do kilku odcinków tego serialu - pewnie że nie tak dobry, ale przyjemnie sie ogląda i można sie troche pośmiać. wszystkich odcinków nie widziałam, pewnie nawet połowy, ale masz racje - niektóre były świetne.
Też chciałam kiedyś zostac archeologiem, a najlepsze, że mój tata również (który wczoraj bardzo zadowolony oglądał "Arkę" wspominając jak chodził na to do kina)
ale niestety praca archeologa nie jest taka piękna jak to w filamch pokazują - fajnie byłoby pojechac do np. Egiptu albo do Ameryki Pd, ale zazwyczaj kończy sie to pracą w muzeum do którego przychodzi jeden człowiek na dzień albo podobnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones