PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 276 155
ocen
7,7 10 1 276155
8,2 43
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

Czy zna ktoś odpowiedź na pytanie z tytułu? W przybliżeniu - plue/minu trzy miesiące. Notka filmu na FW tego nie wyjaśnia.
Zabawne, że oglądając ten film po wielu latach, człowiek jakby po raz wtóry przeżywał tamte emocje, tę beztroską przygodę, tę ... "obietnicę", którą zdawało składał Ci Świat Dorosłych; doskonale też przypomniałem sobie to przepełnione żalem i zazdrością poczucie niesprawiedliwości ( tak to odbierałem), że niby "...u nas to tak smętnie i byle jak, a na Zachodzie... o to już całkiem co innego"... Złudzenia z holywoodzkich fusów wróżone...

ocenił(a) film na 7
Pluto24

Premiera w Polsce: 1983, http://pl.indianajones.wikia.com/wiki/Poszukiwacze_zaginionej_Arki. Właśnie rozmawiałem z siostrą na ten temat, mnie się wydawało, że ok 2-3 klasy podstawówki, a jej, że tak jakoś w liceum (starsza).

I nie, to nie były złudzenia. A że fusy z kawy, nie z herbaty i mogą być gorzkie, moim zdaniem to lepsze niż rzeczywistość najzabawniejszego baraku komunizmu

ocenił(a) film na 7
drumsand

No tak, wyjaśniło się ponad wszelka wątpliwość ;) Dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones