PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 276 155
ocen
7,7 10 1 276155
8,2 43
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

Sam już nie pamiętam ile lat miałem kiedy po raz pierwszy zobaczyłem filmy z Indym. Przyznam się, że bardzo mnie korci aby już dzielić te wspaniałą przygodę z moim 6 letnim synkiem. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie jest on jeszcze w pełni gotowy żeby móc obejrzeć te filmy. Jedna sprawa to sceny agresji/walki. Druga to humor, który dla dziecka może być niezrozumiały.
Pomijając oficjalnie podaną barierę wiekową - jaki Waszym zdaniem jest najlepszy wiek aby rozpocząć swą przygodę z serią o Indianie Jones? I od którego filmu najlepiej zacząć?

ocenił(a) film na 8
limakk80

Uważam, że 6-letnie dziecko może zobaczyć filmy o Indianie Jonesie. Nie jest tak, że jak dziecko zobaczy jak ktoś umiera w filmie, to zniszczy mu to psychikę, poza tym sceny w tym filmie nie są bardzo brutalne. Dziecko może tylko nie zrozumieć wszystkiego, nie wiedząc nic o nazistach i Arce przymierza, ale na pewno lepiej kiedy obejrzy coś takiego, niż niektóre nowe filmy animowane dla bezmózgów.

ocenił(a) film na 10
limakk80

Ja miałem jakieś 7 lat jak zobaczyłem ten film. Bardzo mi się spodobał, choć pamiętam lekkie przerażenie na widok roztapiajacych się twarzy nazistów po otwarciu arki :) to mi mocno utkwiło. Samr strzelaniny nie robiły wrażenia, bo przecież oglądało się to w Czterech Pancernych wcześniej :)

ocenił(a) film na 9
limakk80

Ludzie którzy zadają tak głupie pytania,nie powinni mieć dzieci.

ocenił(a) film na 9
limakk80

Mój syn ma 9 lat i dzisiaj spytał czy może obejrzeć Poszukiwaczy Arki. W sumie sam fil nie ma może tyłu drastycznych scen ale te zakończenie... Nie wiem czy do końca jest dla dzieci bo ja oglądałem jako dziecko i do dzisiaj nawet robi na mnie wrażenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones