PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 276 121
ocen
7,7 10 1 276121
8,2 43
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

Jeśli odejmie się efekt realizacyjnego rozmachu, który 30 lat temu zachwycał, zostają absurdalne sceny (przejazd na kurtce pod ciężarówką; dlaczego Niemcy jadący na pace nie zastrzelili prowadzącego Jonesa; kto podał linę związaną z prześcieradeł - przecież pomagier został przepędzony...), słabe aktorstwo rodem z polskiego serialu (czyli teraz robię grymas taki, a teraz inny, a kiedy gęba zastyga w bezruchu, to znaczy, że jestem pod wrażeniem czegoś) oraz dialogi z humorem z podstawówki.
To wszystko robi na mnie wrażenie filmu dla młodej młodzieży, która zatracając się w tej odlotowej, marzycielskiej wizji przygód podróżnika-awanturnika nie będzie zwracać uwagi na oczywiste słabości tego filmu.

Filmozjad_pospolity

Bo to tak naprawdę film dla młodej młodzieży co do aktorstwo cóż każdy ma prawo do swojego zdania, akurat uważam że nawet grymasy trzeba potrafić robić i Ford to robi świetne :)

ocenił(a) film na 5
buterfly

Fakt faktem, że mnie on ogólnie nie pasuje. Tak zwyczajnie, po ludzku. "Za twarz", jak to się czasem mówi. Chociaż w "Łowcy androidów" mnie nie raził. Pewnie dlatego, że tam przez cały film była ta wersja aktorstwa a la zastygła mimika.

Filmozjad_pospolity

Akurat wiem o czym mówisz sam mam takich aktorów czy aktorki do który nijak nie mogę się przekonać, ale też są takie osoby których mam słabośc ;)

ocenił(a) film na 5
buterfly

Sprowokowany naszą wymianą zdań przeczytałem sobie raz jeszcze moją pierwotną wypowiedź i przyszło mi do głowy, że to wcale nie film się zestarzał... ;((

Filmozjad_pospolity

Ja uważam że to Ford się bardziej już zestarzał nawet aktorsko niż sam film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones