PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 275 684
oceny
7,7 10 1 275684
8,2 42
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

rewelka

ocenił(a) film na 10

ten film sie nie zestarzeje nigdy , po prostu rewelka , ciekawy nawet mroczny klimat ,genialnie dobrana obsada ,interesujaca fabula , kino przygody i akcji najwyzszych rozmiarów

ocenił(a) film na 9
parsxzywykutafon

też tak uważam. seria o doktorze Jones to jedna z najlepszych przygodówek kina. każda część jest bardzo dobra. w każdej czuć klimat czasów. dla młodego i starego dobra zabawa.

minadra

czy ja dobrze widziałem że na największym budynku, przedstawionym na makiecie miasta w Studni Dusz był napis po niemiecku?
"nicht" coś tam coś tam?
oglądam w TV więc nie mogę cofnąć ;-)

_harry

coś w rodzaju grafitti ;-)

ocenił(a) film na 9
_harry

Tak - był tam taki napis, bo Niemcy chcieli ustalić prawdopodobne położenie Studni dusz i na jednym z nich napisali czerwonym lakierem, że ten już przeszukali i nic nie znaleźli .

rusekolsztyn

dziękuję.
bylem przekonany ze Studnia Dusz to to miejsce w którym była makieta miasta, a nie miejsce ukrycia arki.
muszę uważniej obejrzeć film ;-)
no ale nie jestem jedynym który ma pytania i wątpliwości ;-)

http://www.filmweb.pl/film/Poszukiwacze+zaginionej+Arki-1981-1216/discussion/Stu dnia+dusz+-+czego%C5%9B+nie+kapuj%C4%99,854031

parsxzywykutafon

Witam,

ja też tak uważam :). Bardzo dużo się dzieje, można się pośmiać, przyjemna muzyka, naprawdę bardzo fajny film.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Magnolia1993

pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Magnolia1993

A wg mnie główny motyw muzyczny jest tak często powielany że aż irytuje... Film niestety się postarzał. Naziści bez broni???

ocenił(a) film na 9
parsxzywykutafon

W sumie nie ma czego komentować, sama prawda

ocenił(a) film na 10
parsxzywykutafon

Dokładnie.Nic dodać,nic ująć.Ponadczasowa klasyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones