PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 105
ocen
7,5 10 1 33105
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Niby dużo i szybko się tu dzieje, ale całość średnio ciekawa. Udziwniony, irytujący montaż. Kolejny nietrafiony film Paula Walkera. Daję 1 punkt za początkową rozpierduchę.

ocenił(a) film na 2
oscar_4

straszne chujstwo. Przerysowany do granic rzygania Paul Walker i beznadziejny scenariusz. W kategoriach Science Fiction bylby dobrym rywalem dla Star Treka, ale jako kino akcji, wypada gorzej niz gówno

2/10

koovi

ja myśle że akcja przez cały film trzyma swój poziom ! podaj mi drugi taki film w którym akcja ciągnie sie przz cały film w takim samym tępie i sie spętla

ocenił(a) film na 9
temteges

Oczywiście!!!! Nie otrzymasz odpowiedzi na to pytanie bo niektórzy nie mają pojęcia o tym co oglądają!! FILM W SWOIM GATUNKU MIAŻDŻY!!

ocenił(a) film na 8
malysz10

Owszem, jest taki film - Adrenalina (Crank) ze Stathamem. O dziwo nawet montaż też jest taki lekko pokręcony.

oscar_4

1/10 ? do tego filmu? 10 lat masz czy co? całkiem fajnie się go oglądało.

ocenił(a) film na 7
oscar_4

kolejny pseudokrytyk... nic mnie tak nie bawi jak ludzie dajacy oceny 1/10. wy ma cie tak ze albo wam sie podoba to dajecie dyche, albo nie to 1. to jest komiczne... mi sie film podobal ale nawet jak komus nie to nie wierze zeby nie znal gorszych. to im co dasz? -1/10? same dzieciaki tu oceniaja...

ocenił(a) film na 7
born2run

film bardzo fajny trzyma w napięciu, dosyć ciekawa fabuła. Daje mu 7/10

ocenił(a) film na 6
Nata16.32

7/10.film dosyć dobry!1 daje się za takie filmy jak- Kochaj i tańcz, Kiedy dzwoni nieznajomy czy Gulczas, a jak myślisz?.ten film nie zasługuje na 1

ocenił(a) film na 6
Nata16.32

jednak 6/10

oscar_4

klasa film kto nie umie docenic niech bzdetow nie wypisuje

ocenił(a) film na 7
oscar_4

No fakt, trochę przerysowany i naciągany to on jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones