PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 106
ocen
7,5 10 1 33106
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

ZAJEBISTY FILM właśnie na tiki film czekałem pare lat to najlepszy thriller-sensacyjny ostatnich kilkudziesięciu lat.
TO JEST DOPIERO KINO AKCJI !!! FILM NIEPRZYMULA CZYMA CAŁY CZAS W NAPIĘCIU WŁAŚNIE OTO CHODZI FILM JEST ZROBOINY PERFEKCYJNIE WŁAŚNIE TAK JAK POWINIEN BYĆ ZROBIONY.
FILM JEST WCIĄGAJĄCY MA ZAJEBISTĄ FABÓŁĘ,
SCENARIUSZ PERFEKT, MOJA OCENA OCZYWIŚCIE 10/10

POLECAM TEN FILM KAŻDEMU KTO MA MOCNE NERWY!!! Krzysiu502

użytkownik usunięty

oto video-clip tego filmu zrobiłem z orginalnom piosęką z zwiastuna http://pl.youtube.com/watch?v=uKjVZ8tbnIo&feature=PlayList&p=387777EA22255021&in dex=49

użytkownik usunięty

super klip ikrzysiu, muszę obejrzeć ten filmik właśnie go sobie ściągnęłam pozdrawiam

Ja tekże daje 10/10

ocenił(a) film na 10

Tak, mi tez się ten film zaje***cie podobał, ale błędów nawaliłeś w tym poście od ... :D

ocenił(a) film na 1
Psychol_91

Film jest beznadziejny i straciłem godzinę mojego życia na obejrzenie pierwszej godziny tego badziewia. Rzeczy które wkurzają można wymieniać godzinami. Nie wiem skąd tak wysoka ocena dla tego gniota, pierwszy raz filmweb tak bardzo mnie zmylił.

ocenił(a) film na 1
metzger44

W recenzji napisali "Gęstej atmosferze nie dorównuje niestety sama historia pełna naiwnych rozwiązań, nie zawsze logicznych zwrotów akcji i zbyt wielu przypadków. W filmie znalazło się kilka scen, które wystawiają na próbę cierpliwość i inteligencję widza, psując nieco ogólne wrażenie, choć - jak napisałem we wstępie - w miłym towarzystwie można na nie przymknąć oko. "

Coś w tym jest, podoba się niekumatym.

ocenił(a) film na 9
metzger44

i mówi to ktoś, kto ocenił film Niezniszczalni na 10? Więc Niezniszczalni to film dla "kumatych", he?

wojownik sprawiedliwości i super-żołnierz rambo który razem z przyjaciółmi rozwala 20 terrorystów na minutę jest dużo bardziej logiczny, tu masz absolutną rację.

ocenił(a) film na 9
metzger44

NO TAK! .... czekaj czekaj, pozwalają wam w ośrodku korzystać z komputerów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones