PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 106
ocen
7,5 10 1 33106
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

4/10

ocenił(a) film na 4

za dużo wszystkiego: łomotu, strzelanek, zbiegów okoliczności, przypadku, 10-latków twardszych niż skondensowani Rambo i Terminator, zwyrodnialców, zgnilizny moralnej, pedofili i jeszcze wiele wiele by wymieniać. Mnie to już już nie kręci

piopio

to tylko film kolego , nie bierze tego na powarznie :) walinj se piwko
wyluzuj i zobacz jeszcze raz :) chociaz nie jestem fanem kina akcji to ten
film bardzo mi sie podobał ,jeden z tych filmów do których zawsze można
powrócić

ocenił(a) film na 4
temteges

"to ten film bardzo mi sie podobał " no i dobrze ja tez lubię wiele filmów które uznawane są za tanią, prostą rozrywkę przez większość nazywane "popeliną" ;) Ale w tym wypadku to i nawet "liter" czystej na twarz nie zmieni mojego zdania ;) pzdr

ocenił(a) film na 4
piopio

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Po ocenach na Filmweb spodziewałem się czegoś lepszego. Te zbiegi okoliczności i w pewnych scenach bezsensowne pomysły po prostu sprawiły że film oglądało się nieprzyjemnie. Do tego 10-letni James Bond po prostu tragedia, motyw z pedofilami. Zdecydowanie za dużo tego. Pomimo faktu, że jestem zwolennikiem kina akcji tego filmu nikomu nie polecam. Co do oceny zgadzam się z założycielem tematu 4/10 ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 4
ghost21_88

Dodam jeszcze tylko bo nie daje mi spokoju scena na lodowisku z uderzaniem krążkami w twarz kolesia była tak tragiczna, że zastanawiałem się po co oglądam ten film.

ocenił(a) film na 4
piopio

racja kolego. mnie też już to nie kręci. ale teraz już nie kręcą dobrych filmów.

ocenił(a) film na 8
piopio

Może i dużo przypadku, zbiegów okoliczności ale jak dla mnie film "wypas" trzymajacy w napięciu, dobry film akcji jak dla mnie 8/10 a i może powinienem dać więcej.

ocenił(a) film na 5
piopio

Zgadzam sie tylko,ze te 4/10 to za wysoko...2/10

piopio

Zgadzam się maks jaki można dać to 4/10, za dużo tego ...

ocenił(a) film na 8
piopio

miły odprężający film :-) w końcu film, w którym nie 3eba było oglądać zabeczanych dzieciaków przez pół filmu. Co z tego, że każdy dzieciak by się pobeczał i uciekł ? Ja chce dzieciaka z Roszja, co strzela jak Rambo :-P Polecam ten film, ode mnie mocne 8 !

ocenił(a) film na 10
piopio

Film trzyma w napięciu od 1 do ostatniej minuty! Świetnie zrealizowane kino akcji! Zasłużone 10 ode mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones