PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 100
ocen
7,5 10 1 33100
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

5/10

ocenił(a) film na 5

a tym wszystkim co dali powyżej 6 to chyba wydawca zapłacił...

ocenił(a) film na 10
primo007

coz za inteligentna merytoryczna wypowiedz na temat filmu, nic dziwnego ze dales 5 tak swietnemu juz kultowemu obrazowi, skoro twoja wypowiedz jest rownie durna jak i twoja ocena

ocenił(a) film na 5
black_bastard

Daj sobie siana... Ocena zawsze jest subiektywna, wynikiem końcowym. Nie zachwycaj się kwiatkiem w narożniku na stole, ani blondynką trzymającą słonecznika. PS wynik kasowy też chyba nie był zachwycający z tego co pisali.... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
primo007

ten film nie nalezal do komercyjnych papek, ktore byly nastawione na trzepanie pieniedzy, to akurat nie ejst zaden argument, masa filmow dobrych nie zrobila furory w kinach, a o zaletach tego filmu juz pisalem kilka razy mozna sobie po3tac, dlaczego ten film rozni sie od zwyklego kina akcji i dlaczego nie ejst tak wtorny, a wrecz nowatorski.

ocenił(a) film na 9
primo007

Ja za flaszke dałem 10/10

ocenił(a) film na 4
primo007

fakt, film słaby, a ocena 7.7 to chyba jakaś kpina, powinno być góra 6/10

ocenił(a) film na 4
primo007

Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał - film słaby. Dziwię się, że film ma taką ocenę. Po raz kolejny dałem się zwieść FilmWebowi.

Początek nawet trochę zaciekawił, ale już zaraz potem absurdalny Rosjanin i niekończąca się akcja pełna zwrotów z kapelusza.

Cóż, wynik finansowy często oddaje to, czego się po filmie spodziewać, lepiej od ocen.

xUmcyk

A ja przeciwnie. Dobrze, że olewam komentarze typu 5/10 bez kompletnego merytorycznego uzasadnienia. Film ma wartką akcję, ciekawych aktorów, a nie wiecznie tych samych zabijaków. Łączy w sobie wątek agenta pod przykrywką zmagającego się z czarnym światkiem oraz jego przeżycia wewnętrzne i problemy związane z rodziną wobec której nie może być do końca szczery. We wszystko wplątane są dzieciaki, uznawane stereotypowo jako niewinne istoty, a tutaj sprowadziły piekło do bram głównego bohatera. W to wszystko wplątane ciekawe rzeczy jak mafia, brudni gliniarze, ruscy, dziwki, narkotyki, problemy moralne sąsiada kata, który mimo tyranii wobec własnej rodziny, wiele dla niej poświęcił, prawdopodobnie nie może sobie tego wybaczyć. Świetny film tego rodzaju. Daje 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones