PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 106
ocen
7,5 10 1 33106
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

chciałem wbić się na Filmweb i napisać że to arcydzieło. Myślę ze dla fanów dobrych filmów akcji/thrillerów. Jest to jeden z najlepiej zrobionych filmów jakie kiedykolwiek miałem okazję zobaczyć.

michal_mm1

Wreszcie ktos cos mądrego o tym filmie napisal.Zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 9
michal_mm1

Również podpisuję się pod powyższym. Film naprawdę świetny. 9/10 w mojej ocenie.

użytkownik usunięty
michal_mm1

wkońcu ktoś co się zna na prawdziwym mocnym kinie zgadzam się z tobą w 100% film 10/10

ocenił(a) film na 10

TAk 10/10

użytkownik usunięty

Jeżeli mocne kino definiujesz przez ilość wypowiedzianych "ku*wa" i "s*ko" to faktycznie ten film jest mocny ;).

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Ahaaa.. czyli w mocnym kinie nie może być przekleństw? A poza tym od kiedy to krwawe mafijne walki są mocne co nie? Czy tam gwałcenie i mordowanie dzieci przez pozornie ułożoną i grzeczną parę.... Toż to o 19:00 powinno w TVP lecieć.. mam rację?

użytkownik usunięty

w kinie akcji nie liczy się ilość wypowiedzianych ku*wa. tylko akcja w tym filmie była sama akcja i adrenalina. ale rzeczywiście powinneś oglądać o 19 w TVP mocne kino w sam raz dla ciebie:)

Film ogląda się znakomicie. Zero nudy. Najlepszy film akcji jaki w życiu widziałam. Położony jest nacisk na historię i bohaterów, anie na kolejne wybuch czy efekciarskie sceny akcji. Tym co nie oglądali gorąco polecam:)

ocenił(a) film na 4
latarka999

ee tam, na 10 na pewno nie zasługuje, mocno przekombinowany, dla mnie na 7 albo 8, ale jak ktoś lubi filmy akcji to z pewnością warty obejrzenia...

ocenił(a) film na 9
michal_mm1

jestem z wami w tej kwestii, dalem 10 na 10 lekka reka

ocenił(a) film na 4
michal_mm1

Moim zdaniem film słabawy. Akcji faktycznie jest dużo ale ma się wrażenie że autorzy chcieli tu jeszcze wplątać trochę głębszych emocji i wywołąć jakieś refleksje u widza. Uważam, że to im się całkiem nie udało a ten film powinien zostać tylko filmem akcji, wtedy byłby lepszy, a tak w niektórych momentach po prostu męczy.

ocenił(a) film na 10
siwy391us

Mnie nie męczył ani przez sekundę. Jak dla mnie film dostaje w pełni zasłużone 9/10 ! Absolutnie polecam :D

ocenił(a) film na 9
Kroth

Od jakiegoś czasu oglądam thrillery i filmy akcji, lubie takie kino.

I jeżeli ten film nie zasługuje na 9/10 to nie wiem jaki zasługuje.

Bez wątpienia najlepszy film Walkera.

ocenił(a) film na 9
tymbarkowy

Coś niesamowitego, takiego filmu nigdy nie widziałem, dosłownie wgniata w
fotel, jak już ktoś napisał. Już od samego początku film wzbudza ogromne
emocje, które utrzymuję sie dosłownie do ostatniej minuty. 9/10 -
rewelacja, bo 10 daje arcydziełom. No i oczywiście świetna rola Walkera,
nie wiem czy nienajlpsza w karierze. POLECAM !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones