PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 106
ocen
7,5 10 1 33106
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Film-arcydzieło

ocenił(a) film na 9

Rewelacja. Scenariusz i sposób zrobienia filmu był "kozacki". Aktorzy też wykonali co do nich
należało. Mimo, że film nie był tak nagłośniony w Polsce to powinien. Nie widzę powodów
do opuszczania takich produkcji. Tyle epizodów przewijających się przez główny wątek.
Wszystko z powodu jednej spluwy. Jeszcze historia z J. Wayne'm, którymi jeden z bohaterów
był zachwycony na bardzo szaleńczy sposób. Wiele innych znakomitych sytuacji musicie
przybliżyć sobie sami. NARA.. POLECAM

ocenił(a) film na 8
bbr007

Ano. Dla miłośników mocnych filmów pozycja obowiązkowa. Natomiast arcydziełem bym tego nie nazwał. trochę za dużo naciąganych motywów. Scena z "opiekunami" dzieci albo na lodowisku pozostaje w pamięci. Mocny, krwisty, fajny, warty obejrzenia. 8/10

ocenił(a) film na 9
bbr007

To prawda. Film pozostawia niesamowite wrazenie. Ciekawa fabula, swietne efekty i gra aktorska. Niektorzy chyba nie do konca zrozumieli o czym jest ten film, piszac o nieprawdopodobnych zbiegach okolicznosci. Koncowka filmu, a wlasciwie juz napisy naprowadzaja na wlasciwa interpretacje filmu. To opowiesc, 'bajka' o malym chlopcu, ktory przemierza swiat, troche mi to zakonczenie 'Pinokia' przypominalo. W tym przypadku chlopca spotykaja straszne przygody, poznaje prawdziwe zlo pod roznymi, bardzo jaskrawymi postaciami. Jak to w 'bajkach' bywa, wszystko jest ujaskrawione i pelne nieprawdopodobnych zbiegow okolicznosci. Ja wlasnie tak interpretuje ten fim.

ocenił(a) film na 9
Ingenue

Ah i jeszcze jedna sprawa. Biorac pod uwage moja interpretacje, z pozoru banalne zakonczenie, tak na prawde nie moglo byc inne. Ta historia musiala zakonczyc sie happy endem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones