PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 105
ocen
7,5 10 1 33105
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Genialny

ocenił(a) film na 9

Jest to najbardziej porąbany film jaki ostatnio oglądałem. Oczywiście w pozytywnym sensie :) Takiego natłoku brutalności, strzelanin, trupów i wulgaryzmów chyba w żadnym innym filmie nie widziałem. Do tego zakręcona fabuła, która rozgrywała się wokół jednego głupiego pistoletu. Wszystko to skomponowane w poważnym, mrocznym klimacie. Bardzo polecam ten film.

Stachu7

Bardziej porąbana jest choćby ,,Feralna noc'' z DeNiro. Tam wszystko rozgrywa się w okół jednej głupiej torby :)

ocenił(a) film na 10
Stachu7

Podpisuje sie pod tobą nie zdążyłem zobaczyć do końca ale na bank zobaczę ! i ocenę dam 10 totalny rozpiździel pozytywny i to mega.

ocenił(a) film na 8
Stachu7

Ja odjechałam, finał zaskakujący, no może nie sama końcówka, ale ostatnie 10 minut...no i te fantasmagoria wplecione w akcję...świetny obraz, z mocą i ciążeniem. Dobre, mocne kino.

ocenił(a) film na 10
Czajkaa

Najlepsze jest to że ludzie są zaskoczeni do bólu i zachwyceni ale po ocenie tego nie widać co jest moim zdaniem żałosne bo jeśli jest dobre kino to trzeba docenić bo w polsce na takie kino byśmy się nigdy nie doczekali ocena 8 stanowczo za mało 9 lub 10 to jest docenienie tego filmu .
Akurat ja zawsze oceniam na 10 coś co jest porządne a nie lipne w tym wypadku tutaj 10. pozdro oby więcej takich filmow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones