PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 106
ocen
7,5 10 1 33106
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Kawał dobrej roboty

ocenił(a) film na 8

Cały czas trzyma w napięciu, nawet kanapki nie miałem czasu sobie zrobić :) Świetny film akcji, Mocno pokręcony, nie daje ani chwili spokoju, scena z pedofilami przekombinowana, nie wierzę że tacy ludzie w ogóle istnieją, mimo to krzyczałem ROZWAL ICH! ROZWAL SK#$%^#I!

bak8

To chyba świata nie znasz. Ciekawy wątek z potencjałem, choć słabiutko połączony z resztą, absurdalnymi zbiegami okoliczności...

adeck92

Nieźle pokręcony film pełen kompletnych świrów, którzy dla nikogo nie mają litości. Wątek uganiania się głównego bohatera za pistoletem dość śmieszny - parsknąłem śmiechem, jak się okazało, że jego spluwę przed chwilą ktoś wygrał w karty, wybiega na ulicę i wrzeszczy na całe gardło: F*uuuuuuck! Całkiem ciekawy, choć miejscami trochę dziwny - główny bohater miał cały czas niesamowite szczęście, bo mógł już 15 razy zginąć.

ocenił(a) film na 9
bak8

jak to " nie wierzę czy tacy ludzie w ogóle istnieją"???serio nie wierzysz???Obca ci jest pedofilia nawet z mediów, codziennych wiadomosci, programów typu "uwaga"itp???

ocenił(a) film na 8
Izviestia

Nie miałem na myśli samych pedofili (dewiantów seksualnych), tylko seryjnych morderców dzieci, będących jednocześnie mężem i żoną o całkiem niezłym statusie społecznym i pedofilami. (operator logiczny "i" ma tu kluczowe znaczenie)

ocenił(a) film na 9
bak8

może i tak:) ale wiesz ludzie potrafią być nieźle pokręceni, gdyby zajrzeć wszystkim pod dach to pewnie wyszłyby na jaw przeróżne dewiacje...i historie:) Oglądając te wszystkie filmy i patrząc na to co się dzieje wokół- ludzie mnie chyba już niczym nie zdziwią...

Izviestia

@bak8 - jak Ty przy takich filmach chcesz robić kanapki, to ja nie mam pytań! :D
Niezły hardcorowiec jesteś :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones