PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 100
ocen
7,5 10 1 33100
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Nie wiem czy mogę go obejrzeć ze sporo młodszym bratem.

ocenił(a) film na 9
Huger

To lepiej nie oglądaj, a warto

ocenił(a) film na 8
Huger

pewnie już jesteście z bratem po seansie, ale dla czyt.wątek to nie jest film dla dzieci! eskalacja przemocy, wątki pedofilskie,mocne ale dobre kino

ocenił(a) film na 10
Huger

Słowo "fu*k" pada w tym filmie pewnie ze sto razy :) Ale sam film jest po prostu świetny :)

MartiniKS

A właśnie moim zdaniem dzięki tym zboczonym wątkom,przekleństwom i nizinom społecznym film jest beznadziejny.
Wszędzie przemoc.
Łatwo zobaczyć jak mozna spaprać mózg dziecku i mu zbabrać życie takimi patologiami!
Przeraża jak się kobiety i rodzinę poniża..

ocenił(a) film na 10
radyjko_15

Ale to jest tylko film dlatego należy podejść do tego z pewnym dystansem, bo gdyby było inaczej to człowiek nie oglądnąłby większości z nich. Tak jak napisałaś "Wszędzie przemoc" - jest na ulicach, w komiksach, w grach komputerowych ... no i oczywiście w filmach. W tym występują te chore zboczenia, w innych ktoś rozwala pół miasta a jeszcze w innych jakieś inne sytuacje (rzeczy?) z których wiadomo, że nie wolno brać przykładu. Film uważam za bardzo dobry ponieważ nie sposób się przy nim nudzić i niemal cały czas "jest akcja", oraz ciekawe zakończenie. Pozdrawiam

MartiniKS

Tak jak napisałam w innym poście- po prostu za bardzo zgrupowali wszystko w czasie.. I po prostu mnie ten film przeraża.Jezeli ktoś głęboko ogląda jakikolwiek film,to się wczuwa w daną postać..
Mi było faktycznie ciężko,bo takie życie.. Bardzo hardkorowy film.Bardzo.

Gorzej,że właśnie wszyscy zaczynają brać z takich filmów przykłady,ale to inna sprawa ;))
Faktycznie dystans na pewno by się przydał:)

MartiniKS

nie ponad 100 tylko ponad 300;p http://www.youtube.com/watch?v=3GyYL4dmFcc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones