PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 100
ocen
7,5 10 1 33100
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Wiele poztywny komentarzy zebral ten film równiez negatywne wczoraj zobaczyłem ten film na TVP2 oczywiscie juz po na początku skapłem że oglądałem ten film . Ale postanowiłem zobaczyc go jeszcze raz .Kino dziwne dla mnie nie podobał mi się wogóle fabuła dziwaczna wykonanie absoludnie mnie nie porwało akcja tez nudna ,kompletnie mnie film nie trzymał mnie w napięciu cały montaż filmu poprostu mi nie podszedł dla mnie 1/10

ocenił(a) film na 9
kinoman1985

'film mi nie podszedl 1/10'
a jak Ci film podejdzie to od razu 10/10 wystawiasz?

ocenił(a) film na 9
kinoman1985

I oto kolejny przykład "kinomana" z półki pokemonów. Jakie to jest "dziwne" kino ? Co to jest "dziwaczna" fabuła ? Montaż filmu Ci nie podszedł ? Powiedz nam jaki montaż Ci podchodzi, żeby trzymał Cię w napięciu, to wtedy pogadamy.
Takie poksy jak ty w ogóle nie powinny oceniać filmów na fw, albo przy rejestracji powinna być zakładka mężczyzna/kobieta/pokemon - zaznaczyłbyś swoją kategorię i twój głos byłby neutralny. Żenada.
Pozdrawiam ozięble.

kinoman1985

LOL jak można dać 9/10 temu gniotowi Takers? Twój opis pasuje właśnie do tego, może pomyliły ci się tytuły?

ocenił(a) film na 1
jack19

Dalem filmowi Takers 9 bo film mi sie podobal i tyle

kinoman1985

Tak tylko sprawdzałem czy jesteś pewny, bo Takers był dla mnie tak słaby, że przewijałem.

ocenił(a) film na 10
kinoman1985

brak słów, 1/10 ?
"skapłeś" na początku że już film widziałeś, szkoda że nie podarowałeś sobie i obejrzałeś raz jeszcze, przynajmniej byś głupot nie wypisywał !
widocznie film był zbyt trudny dla Ciebie, zawirowania akcji i złożoność wątków w nich zawartych przerosła Cię, zwyczajnie nie dorosłeś do takiego kina !

ocenił(a) film na 1
Doogi

Jak ktos z krytkuje glosny film to odrazu jest jakims malotelem Mam prawao forum pisac co mi sie podoba na termat filmu moge go chwalic i moge go gnoic nawet jakby dostal oscar wszystkich w kategoriach i zlote globy i zlote kaczki i tak dalej ale nie obrazam ludzi nie kazdemu mu sie wszystko podobac. Film dla mnie byl do niczego i moze wypisywac rozne rzeczy wisi mi to

ocenił(a) film na 1
kinoman1985

I nie dalem przecinkow i kroperk nie chcialo mi sie tre morele lalal srala baba

ocenił(a) film na 9
kinoman1985

Bo jesteś prosty człowiek i my to wiemy.

kinoman1985

Hah prawdziwy pokemon ;d A skoro pokemon tak nisko ocenia to aż muszę obejrzeć film, zapewne mi się spodoba ;]

ocenił(a) film na 9
kinoman1985

sposob twojej wypowiedzi wystarczajaco duzo mi powiedzial, jakie kino lubisz - pokemonie.
ode mnie 9

ocenił(a) film na 1
I_got_5_on_it

Ciekawe skad te twoje wnioski pokemonie tak mam wola na ciebie na obiad.

ocenił(a) film na 9
kinoman1985

no nie wiem, moze czekaj ale niee...
a no przeciez! z twojej wypowiedzi. juz dawno po obiedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones