PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 105
ocen
7,5 10 1 33105
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Totalne dno

ocenił(a) film na 4

Jestem w szoku jak wysoka ocene ma ten film pomino tego ze jest po prostu beznadziejny... A zakonczenie juz w ogole blaga o litosc.... minusem sa tez te krotkotrwale scenki jakby wyrwane z horroru, science fiction...
jedyny plus to dobrze zagrana rola Walkera, a nawet bardzo dobrze.

jestem zawiedziony i odradzam ten film; jak na sensacyjny - dno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
heltahskeltah

ja bym poprawił

heltahskeltah

Poziom tej rozmowy jest ujmująco żenujący.. Jeśli ktoś ma na coś pewien pogląd to coś go musi determinować, a jeśli dana osoba mówi co to takiego na jego ocene na dany temat - w tym przypadku na ocenę o filmie - wpłynęło, tym lepiej. Jeśli nie podoba wam się coś to odnieście się, bo takie gadanie świadczy o poziomie inteligencji i kreatywności.. To na tyle. cieszę się jeśli pomogłem coś rozjaśnić :)

lutek_89

Film jest bardzo dobry. Rzeczywiście trochę zepsuty jest przez sekwencje zmyślnie pozlepiane przez techników tak, by wyszło coś nowoczesnego, zapewne by zadowolić szerszą publikę.
Mimo tego film udany gdy się spojrzy na pewne sekwencje i w szczególności grę absolutnie na poziomie zarówno Walkera, Very Mrówki jak Karel Roden i młodego Cameron Bright.
Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) film na 8
facetx

oo kurde ale inteligent sie znalalazł z toba tu nikt nie gada to po co sie wtrącasz? kolegów sobie szukasz?

heltahskeltah

Koleżanek i chyba sobie heltacośtam znalazłem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
facetx

Dlaczego tego heltahskeltah wpuszcza się na forum filmweb?

ocenił(a) film na 8
lutek_89

9/10

użytkownik usunięty
lutek_89

człowieku mam nadzieję, że potencjalni widzowie nie zasugerują się Twoim komentarzem, bo 13000 głosów sumujących film jako bardzo dobry nie może się mylić... oczywiście kwestia gustu, masz prawo do swojej oceny, ale niektórzy mogą "dzięki Tobie" przegapić naprawdę dobry film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones