PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 107
ocen
7,5 10 1 33107
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

z 8 na 1 ...

ocenił(a) film na 1

Scena zastrzelenia faceta na lodowisku co ,to było ?!

ocenił(a) film na 1
Kileeer

Sorry cała scena na lodowisku ...

ocenił(a) film na 1
Kileeer

Końcówka na 7 film na 3

Kileeer

Którego? Zginęło ich tam przynajmniej 6 :D

ocenił(a) film na 1
Sorella_filmaniak

Tego z klatą. Za miast dać się mógłby zabić jednego i i tak by zginą ...

Kileeer

Sądzę, że chodziło tu o "Księcia" Johna Wayne'a. O odwagę, jaką się wykazywał w swoich westernach, Anzor chciał chyba postąpić podobnie, wolał zginąć niż zabić chłopca, ale mogę się mylić:) ps. masz rację, że przynajmniej jednego faceta mógł zabić, ale pewnie chodziło o ten cały patetyzm :)

ocenił(a) film na 1
Sorella_filmaniak

Mógł zabić kilku złych , a nie ,,jestem facet i dam się zabić "

ocenił(a) film na 9
Kileeer

chyba nie rozumiesz nawiązania do westernu. Chciał zginąć nie zabijając już nikogo. Wstał i dał się zabić, po co drążyć temat ?

ocenił(a) film na 9
Kileeer

Po pierwsze , gościu postąpił jak John Wayn w westernio o którym była ciągła gadka w filmie . A po drugie koleś był psychiczny tak się wczuł że mu odwaliło raczej w tym momencie nie był w stanie kalkulować w swojej małem ześwirowanej główce . Ogółem scena genialna , nieżle jeździ po bani .

ocenił(a) film na 9
Kileeer

Gościu masz schizofrenie czy co? To w końcu oceniasz ten film na 1 czy na 3, bo plączesz się w zeznaniach.

ocenił(a) film na 1
Paracelsus_93

Nie ja tylko ty zsumuj sobie . 80 % 1 10%7 10%3 i moja ocena i wychodzi 1

Kileeer

Ja z ciekawości zsumowałem i mi wyszło 1,8? czyli bardziej 2 niż 1 - tak gwoli ścisłości, ale "wolność Tomku w swoim domku", a może się pomyliłem?

ocenił(a) film na 1
rihoo

1.8 nie 2.0 , to tak masz 1.80zł i chcesz kupić coś za 2 zł...

Kileeer

Spoko, po prostu znam inną zasadę zaokrągleń z matematyki. Skoro już nią się posługiwałeś w wyliczeniach, myślałem, że i zaokrąglasz zgodnie z jej zasadami.

ocenił(a) film na 1
rihoo

I co w sklepie też zaokrąglasz , a poza tym moja ocena jest na całokształt film zasługuje dokładnie na 2.7 , a dałem mu 1 , bo na , to nie zasłużył w mojej opinii .

Kileeer

Przecież piszę, że spoko.
Ja po pierwsze nie traktuję oceniania filmów niczym zakupów w sklepie tak jak Ty, także porównanie odnośnie mnie i zaokrąglania nietrafione.
Ciekawe jednak, że za towar wart 2,70zł płacisz 1zł, bo przecież na tyle zasługuje w Twej opinii...no ale to wedle Twej analogii tylko, którą tu stosujesz;)

ocenił(a) film na 1
rihoo

Można się targować ;D
Film mi się nie podobał ... i tyle z mojej strony . Ciekawie kiedy mi ktoś tu przyjdzie z ,,argumentami"

Kileeer

Film na 1 oceniasz? Ładnie masz zryty beret. Nie ma filmów na 1. Trzeba mieć w sobie zero szacunku do innych żeby być takim jak Ty. Taki z Ciebie filmoznawca jak z koziej dupy. Tyle z mojej strony, żegnam.

michusz

zmierzchy zasługują na 1.... wampiry z brokatem.... buahahaha...

ocenił(a) film na 8
kalzakath

Myślę, że świecenie się jak kula dyskotekowa to najmniejszy problem Zmierzchów.

kalzakath

Czy się świeci czy nie to i tak ocena na jeden, starań ludzi jest nie godne. Sam nie trawię takich filmów, ale bez przesady.

michusz

Dla mnie taki film ja seria Zmierzchu wogóle nie powinien powstać... Bezmyślny i pusty film dla emo wariatek... Film dla kasy i nic więcej. Nie trafia do mnie, że ktoś się namęczył... Gdyby było zero też bym dał...

ocenił(a) film na 10
Kileeer

twoj dekiel zasluguje za to na -1/10

Kileeer

gosc jest jednym z tych debili, ktorzy nie potrafia ogarnac dosc latwej sceny i wstawiaja ocene 1, nawet srednio inteligentna malpa polapalaby sie ocb

ocenił(a) film na 8
ortonsuck

Rzeczywiście od początku film prezentował się świetnie, trzymał w napięciu, a fabuła zmuszała do myślenia, ale tj. kolega na początku napisał scena na lodowisku trochę przeginka i jak dla mnie znowu cukierkowe zakończenie, o wiele ciekawiej by było, jakby główny bohater jednak nie przeżył, a jego żona wychowywała by Olega i swojego syna.

ocenił(a) film na 1
ortonsuck

Taka jak t y?
Typowo amerykański film dla typowo przeciętnie rozwiniętego człowieka...
Piszesz do mnie czy do kogo , bo po twojej wypowiedzi nic nie wynika

Kileeer

to widocznie dla ciebie ten film jest zbyt trudny do zrozumienia. skoro dajesz 10 takiem gniotowi jak "wyjazd integracyjny" albo filmowi o lady gadze, a dajesz 1 "

ocenił(a) film na 7
ortonsuck

Zgadzam się. A co do filmu, to spoko, chociaż np scena z reanimacją, po której chłopak wstaje i normalnie chodzi mocno nierealna :D I końcówka też nijaka. Jakoś tak hollywoodzkie zakończenie nie pasuje do tego filmu.

ocenił(a) film na 1
ortonsuck

Nie dałem 1/10 dla filmu Sherlock Holmes . Tylko dla Sherlock Holmes : Gra cieni , a to różnica gdybym nie widział na początku jedynki dałbym 5 .
Wyjazd integracyjny był komedią śmieszną.
Lecz , to nie strona na te filmy jeśli chcesz poużalać się jakie , to gówna , to idź tam mam to gdzieś ...
A ty jak dajesz ? Popisz się ale założę się , że nie masz czym .
Mózg przeciętnego i nie wykształconego człowieka jest dla mnie zagadką . Film wydaje ci się doby ponieważ nie przewidziałeś go po pół godzinie choć wiadomo , że wszystko kończy się happy end ...

ocenił(a) film na 10
Kileeer

koles chyba oceniles swoij intelekt na 1 bo widac tresc filmu jest ponad twoj poziom ogarniecia tresci, a film naprawde mistrzowski, wiele gatunkow zmieszanych no i genialny montaz - 10/10

ocenił(a) film na 1
black_bastard

Jednak w porównaniu do ciebie mam intelekt .

ocenił(a) film na 10
Kileeer

hahha, wypowiedz rownie glupia jak zawartosc twojego dekla, killeeer o bosze orginalny to ty jestes hahah

ocenił(a) film na 1
black_bastard

Raczej równie głupia jak ty ... nie zaraz takiej głupoty nie ma by jej opisać .
PS Co , to jest bosze ?

ocenił(a) film na 10
Kileeer

nie powielaj sie, "ORIGINALE" strasznie jestes wtorny, znajac twoj zakres slownictwa to w opisach jestes marny.

ocenił(a) film na 1
black_bastard

Biedne dziecko czego cie uczą w podstawówce , że kaleczysz swój język (chyba , że to nie jest po polsku )

ocenił(a) film na 10
Kileeer

zwykla literowka parówo, widzisz ja jeszcze sie czegos moge nauczyc, a twoj pusty dekiel juz nie chlonie niczego :)

ocenił(a) film na 1
black_bastard

Tak ogłady i może rozumu ci przybędzie taką pustkę trzeba czymś uzupełnić ...
W ilu językach piszesz ? Możesz 1 (specjalnie dla ciebie wypowiedź z wczoraj )
Może jeszcze zacytować? (Jak by , to coś dało )

ocenił(a) film na 10
Kileeer

koles, ale czemu ty powielasz moje zarzuty w stosunku do ciebie, wez cos wymysl wlasnego, twoja oryginalnosc ogranicza sie do typowo schematycznej paplaniny, nawet porządnie dokopac mi nie potrafisz, a zatem nie mam po co ani tez czasu, na takie wymiany zdan, poniewaz nie wzniesiesz sie juz wyzej w sferze merytorycznej, a ja nie mam zamiaru tracic czas na jakies dziecko ze spaczona psychika.

ocenił(a) film na 1
black_bastard

Aha sam zaczynasz teraz widzisz , że robisz z siebie błazna i wyzywasz mnie od dzieciaków ...
Typowe i powszechne nie jesteś pierwszy ani ostatni...
Pisz sobie co chcesz .

ocenił(a) film na 10
Kileeer

whatever

ocenił(a) film na 8
Kileeer

gran torino jest fajny

Kileeer

Halo, halo zapomnieliscie chyba ze, to jest portal filmowy i oceniamy filmy a nie innych uzytkownikow. Milo bylo by zamiast kolejnej papki z seri kto jest bardziej inteligentny poczytac jakas rzeczowa dyskusje.

ocenił(a) film na 1
piotrek90007

Gdzie , bo od ciebie ich nie znajdę .
Mówisz o jednym , a piszesz o drugim .

Kileeer

Raczej pisze o jednym i drugim jezeli juz.

ocenił(a) film na 1
piotrek90007

Nie widzę gdzie piszesz o filmie ?

ocenił(a) film na 8
Kileeer

to naprawdę żenujące co robicie, szkoda strony na prywatne licytacje pt 'kto w końcu błyśnie intelektem'... Ta strona dotyczy filmu, całkiem udanego zresztą.

ocenił(a) film na 1
syll_fw

Kolejna zgraja bachorów :
1 obraziłem film i trzeba pisać , że jestem wariatem .
2 poprawianie
3 Kazanie pisanie o filmu o , którym pisałem.

Kileeer

Ja moge byc bachorem ale ty dla mnie jestes zwykla cipa.

użytkownik usunięty
Kileeer

"Kazanie pisanie o filmu o , którym pisałem"

Brak słów...

Kileeer

Szukajcie a znajdziecie

ocenił(a) film na 1
piotrek90007

To poszukam jeszcze twojej oceny o filmie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones