PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560560}

Potrójna granica

Triple Frontier
5,9 33 978
ocen
5,9 10 1 33978
5,7 21
ocen krytyków
Potrójna granica
powrót do forum filmu Potrójna granica

90's baby!

ocenił(a) film na 9

Filmowi udało się stworzyć klimat kina lat 90. Choć nie wprowadził zupełnie nic nowego: w scenie palenia pieniedzy, nawet czekałem na słynny oneliner Sylwestra z "na krawędzi" - "że ogrzewanie kosztuje tu majątek ". Nie umniejsza to filmowi, postacie są świetnie zagrane, aktorzy dobrze dobrani, a oglądaniu towarzyszy ciekawość co dalej, przy akompaniamencie świetnych zdjęć. Polecam z całego serca!

ocenił(a) film na 6
Seth_22

Świetnie zagrane? Dialogi to totalny paździerz, a aktorstwo w tym filmie było strugane z drewna, dynamika akcji przypominała grę w szachy....

ocenił(a) film na 4
RoStryR

Gra w szachy czasami jest dynamiczniejsza. Film słaby.

Seth_22

Podobny scenariusz do filmu Ryzykowna gra z 1981 roku,,Czterech przyjaciół planuje okraść bossa narkotykowego... Ameryka Płd,,
obsada James Coburn, James Brolin,Ernest Borgine,Anthony Quinn.

użytkownik usunięty
Seth_22

Dla mnie bardzo udany film sensacyjny :)

użytkownik usunięty
Seth_22

Bardzo to było przyjemne, fajnie czasem popatrzeć na taki prosty akcyjniak, w którym chociaż wiadomo, że ktoś zginie, nie od początku wiadomo kto :) I ta muzyka <3

ocenił(a) film na 6
Seth_22

Ja bym poszedł jeszcze dalej - zmagania z kasą przypominało "Fitzcarraldo" Herzoga, czy "Skarb Sierra Madre" (równie gorzkie zakończenie). Fajne kino sensacyjne w starym stylu, ale nie dla fanów idiotycznych wydmuszek w stylu "wściekle-szybcy".

ocenił(a) film na 4
Seth_22

Nic się nie udało temu filmowi, a ty nie znasz się na kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones