PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560560}

Potrójna granica

Triple Frontier
5,9 33 936
ocen
5,9 10 1 33936
5,7 21
ocen krytyków
Potrójna granica
powrót do forum filmu Potrójna granica

No bez jaj

ocenił(a) film na 5

Wszyscy są debilami ale facet wzięty jako mózg operacji okazuje się największym debilem, na widok forsy totalnie głupiejącym. No, jeżeli to byli specjaliści, to słabe to amerykańskie wojsko.

Salmonella

to byla banda wypalonych zawodowo nieudacznikow na emerytruce ktorzy chcieli sobie troche dorobic ;)

ocenił(a) film na 5
krzynu

Tak, to byli nieudacznicy ale na początku przedstawieni byli jako zawodowcy, tacy "must have" każdej agencji a ilość popełnionych przez nich bzdur jest przytłaczająca.

Salmonella

no tylko wez to pod uwage, ze bez takich glupot nie byloby filmu
obejrzyj se "The Girl in the Spider's Web" to dopiero sie zlapiesz za glowe ;)

ocenił(a) film na 7
Salmonella

słabe jak nic:) te wojsko...

ocenił(a) film na 7
Salmonella

wiecie niby miało to pokazać jak forsa ogłupia :) ale film mógł być dużo lepszy nie miał kompletnie energii a jak na kino akcji to wiało nudą że ho ho

Marcia1246

Dobrze powiedziane, że nie miał energii, od początku aż się nie chciało tego oglądać. Droga przez mękę :), zresztą zauważyłam, że często sie powtarza w opisach słowo " męczący". Część przewinęłam. Że też mnie skusiły dobre opinie...

Salmonella

Nie rozumiem dlaczego ten film jest tak mocno reklamowany. Opis wydawał się ciekawy, fabuła okazała się nudna i pomimo, że była ambitna to film najlepiej obejrzeć na szybkim przewijaniu - nie ma nic do stracenia. Nawet od kiepskiego filmu oczekiwałbym czegoś więcej a to... widać, że Netflix stara się byle gównem zapełnić serwery - tylko dlaczego to reklamuje? Żeby zrobić sobie antyreklamę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones