PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560560}

Potrójna granica

Triple Frontier
5,9 33 939
ocen
5,9 10 1 33939
5,7 21
ocen krytyków
Potrójna granica
powrót do forum filmu Potrójna granica

Dlaczego? Bo Netflix? Moim zdaniem mega dobre kino akcji, trzyma w napięciu, Polecam nie czytać komentarzy i obejrzeć!

Hejt_ErEMNieJestem

Netflix ma taka chu jowa renome ze nie ma sie co dziwic
Produkuje na masowa skale ale pokroju polsatu

Film nie jest wybitny ale mozna ogladnac nic odkrywczego 6/10

ocenił(a) film na 6
Hejt_ErEMNieJestem

Dobry film akcji to taki, do którego wracasz, tu nie ma do czego wracać, obejrzeć raz - tak, pojęczeć po wszystkim nad drewnianą grą, paździerzowymi dialogami i brakiem dynamiki można, współczuć Affleckowi za złą kondycję - BO TO WIDAĆ - można, ale żeby w 'akcyjniaku' największym plusem były sceny (zdjęcia) statyczne i panoramy no to już z lekka przesada.

Hejt_ErEMNieJestem

Kiepski film, z idiotyczną fabułą dla bardzo młodych widzów plus przesłanie rodem z kręgu handlarzy na targu używanych części samochodowych. Zatem proszę nie mieć żalu.

ocenił(a) film na 5
Hejt_ErEMNieJestem

lipa i słaby

ocenił(a) film na 10
Hejt_ErEMNieJestem

Racja.Kozak film.

ocenił(a) film na 8
Hejt_ErEMNieJestem

Bo widzowie są strasznie wymagający.

ocenił(a) film na 7
Hejt_ErEMNieJestem

jak dla mnie genialny Affleck i takie role powinien grać - zniszczonych przez życie twardzieli. W scenie z odpytywaniem dupeczki Isaaca byłem pewien że ją i brata odpali ;D Może to nie Tom Cruise w Zakładniku ale czuć było że facet jest gotowy na wszystko

ocenił(a) film na 4
dezertx

Buahahaha z Affleck'a taki twardziel jak z Roberta Biedronia. Mógł Afflec zarobić parę punktów, to w ogóle mógł być punkt zwrotny całego filmu, gdzie mogło wydarzyć się coś pozytywnego dla fabuły, ale się nie wydarzyło. Takie filmidło dla niezbyt wyrobionego widza. Netflixowa masówka.

ocenił(a) film na 7
elkolo

nie gadaj, biedronia ciągnie do lodów a Ben te ewidentnie miłośnik KFC ;D

ocenił(a) film na 3
Hejt_ErEMNieJestem

Hejt_ErEMNieJestem napisał, że jego zdaniem jest to mega dobre kino akcji, trzyma w napięciu, Polecam nie czytać komentarzy i obejrzeć!
I obejrzałem... Straciłem 40 minut na jakiegoś gniota, bo jakieś dziecko napisało "mega dobre kino akcji, trzyma w napięciu".

ocenił(a) film na 7
Hejt_ErEMNieJestem

Zgadzam sie.film naprawde dobry.Ludzie pewnie troche dla zasady obnizaja mu note a troche za to ze tempo filmu jest wolne.mi odpowiada taka powolna naracja.7'5/10

Hejt_ErEMNieJestem

Film jakich setki. Zawiodlem sie srogo. Zero klimatu.

ocenił(a) film na 6
Hejt_ErEMNieJestem

Ale to widać że film nie urywa fajna obsada ale film jako całość kuleje taki na 6 ja się zawiodłem ..Fakt filmy Netflixa nie są za mocne coś im brakuję

ocenił(a) film na 2
Hejt_ErEMNieJestem

Obejrzyj film chociażby księgowy również z Benem to się dowiesz co to dobry film, to było kino dla ubogich w mózg...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones