PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560560}

Potrójna granica

Triple Frontier
5,9 33 972
oceny
5,9 10 1 33972
5,7 21
ocen krytyków
Potrójna granica
powrót do forum filmu Potrójna granica

a dokładnie jeśli chodzi o tą scenę kiedy policjanci gonią tą laskę. Nieźle się uśmiałem. Laska ledwo biegnie, ale jest ładna więc nie mogą jej dogonić mimo, że jest jeden taki super ku**a żołnierz który prowadzi pościg. Zasadza super zmyślną pułapkę z pomocą 2 motorów z dwoma policjantami na każdym. Ten żołnierz każde ujęcie jest co raz bliżej laski, ale niestety pomimo swojego wytrenowania super żołnierza nie potrafi jej dogonić przez 200 metrów. Motory zamiast podjechać do niej i nie wiem... złapać? to wymyśaają zasadzkę na chudą kobitkę, która ledwo BIEGNIE!!! każdy mężczyzna dogoni kobietę z takim brakiem formy hahaha :D

W sumie to może to jest parodia??? Szok.

ocenił(a) film na 9
jarqwek

Może trzeba było przecierpiec ta scenę, która też wydawała mi się naciagana, bo późniejsze sceny rzucają nieco światła na ten absurdalny pościg?

ocenił(a) film na 8
jarqwek

Ocena filmu 3 po obejrzeniu 15 minut, no to się nam znalazł ekspert filmowy.

soulfly777kris

masz racje. wlaczam dalej, zobaczymy, juz usunalem ocene

jarqwek

nie mam pojecia jak edytowac post czy coś, ale ten redykalny pościg znalazł sens 3 min pozniej. Niemniej szok.

jarqwek

no szok jak można było można taki głupi post napisać

ocenił(a) film na 8
siweq

Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym że potrafi się przyznać do błędu.

ocenił(a) film na 6
soulfly777kris

Ja szanuje przyznanie się do błędu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
jarqwek

Nie no, nieźle się usmiałem czytając Twój post :) nie pisze tego sakrazmem - po prostu opis Twojego posta nie wiedząc dlaczego właśnie ten komando jej nie złapał - bezcenne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones