PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643843}

Potrzask

Brake
6,2 4 805
ocen
6,2 10 1 4805
Potrzask
powrót do forum filmu Potrzask

...co za dużo to nie zdrowo.

ocenił(a) film na 10
turku

Zgadzam się z tym .jestem w trakcie oglądania filmu, trochę męczący!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
sebastiannycz

Nie tylko chodzi o cały film bo udaje mu się trzymać w napięciu ale głównie o zakończenie. Za długo się film kończył po rozwiązaniu i zacząłem podejrzewać, że zaraz coś jeszcze wymyślą. Wymyślili i tym samym zepsuli film ostatnią minutą filmu, przekonbinowali...

ocenił(a) film na 7
KaeM_4

ostatnia minuta filmu też mnie zaskoczyła, ale o to chodziło, film dobry

KaeM_4

Zgadzam się przekombinowane to było.

ocenił(a) film na 3
sebastiannycz

to czemu dajesz ocene 10

ocenił(a) film na 7
theart

Może im bardziej film męczy tym lepszy. Dał 10 i wylądował na intensywnej terapii z wyczerpania i odwodnienia.

ocenił(a) film na 6
sebastiannycz

Więcej wykrzykników daj.

turku

Dokładnie, przekombinowali. W sumie tak od połowy domyślałam, że moze to być podpucha, test tych z rządu. Później jak się okazało, że tak jest no to cóż, czułam niedosyt, bo zgadłam. Ale końcówka totalnie mnie zaskoczyła na plus i na minus. Na minus dlatego, że nie powiedział, gdzie jest bunkier- po prostu powiedział, że nieważne. Daje to do myślenia, ale mogli go zatrzymać póki sie nie upewnią czy na pewno, a powiedzieli, że został złamany, trochę bez sensu. W dodatku byłam wściekła na tę fałszywą babę i resztę tych dupków. ;) :P

canditti

Kiedy piszesz spoiler, to informuj na samym początku wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones