PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101547}

Powódź

Navodneniye
6,1 50
ocen
6,1 10 1 50
Powódź
powrót do forum filmu Powódź

Muszę przyznać, że sceneria filmu jest dość odstraszająca, ale tworzy to wyjątkowy, trochę naturalistyczny klimat. "Powódź" ma interesujące, jakby nieco anachroniczne zdjęcia, trzymającą w napięciu fabułę, pomimo,że na ekranie nie dzieje się wiele. Poza jedną "siekierową" sceną, nic nie jest powiedziane wprost, trzeba obserwować gesty i spojrzenia, snuć domysły, co stanowi wielką korzyść dla filmu. Oceniam na 7.

ocenił(a) film na 6
czarownica_kat

Zgadzam się... Klimat tego filmu jest naprawdę fenomenalny... Lubie klimat przed wojenny i bardzo mi się on podobał... Film ma "to coś", i mimo, że na ekranie mało się działo, wszystko było jasne i wiadome... Moja ocena 10/10...

ocenił(a) film na 7
czarownica_kat

Mam podobne zdanie... ocena zaniżona, bo film ma to coś w sobie (moze wlasnie ten klimat) co sprawia, że chce się zobaczyć co będzie dalej... i do tego fenomenalna Isabelle Huppert;)

ocenił(a) film na 4
nieromeq

4/10 tylko!Stylizacja na przedwojenny dramat nieudana.Mnie brakowało emocji kina lat 20-30,przeestetyzowane i nudnawe.ukłony.

ocenił(a) film na 6
esforty

Czy nie wiecie, skąd można go ściągnąć? Z góry dzięki, pozdrawiam :)

Jedras992

A po co ściągać, skoro w ten czwartek o 23:40 będzie w TVP1? :)

ocenił(a) film na 6
hbq

Nie wiedziałem, że będzie leciał... Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones