PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714387}
5,6 34 676
ocen
5,6 10 1 34676
4,9 7
ocen krytyków
Power Rangers
powrót do forum filmu Power Rangers

Nie chcę być rasistą ale przyzwyczaiłem się do tego że czarny był czarnym wojownikiem a żółty żółtym :D Teraz wszystko byle nie podpaść obrońcom głupich praw itd.... :)

ocenił(a) film na 6
Deneiel

Nie chcesz ale jesteś xD

Edward_Murrow

U nas wszyscy to ksenofobiczni nietolerancyjni rasiści ! I co? Można bezpiecznie iść na zakupy wieczorem :P

użytkownik usunięty
mmaakkss

Ostatnio uczelnia w Białymstoku zabroniła wychodzić ludziom obcego pochodzenia niż polskie więc powiedziałbym,że nie jest tak bezpiecznie jak ONR wychodzi z domu to chować się nawet Polacy nie podzielający ich poglądów co tam policja teraz głupi kibole i faszyści z ONRu mają prawo głosu nie profesorowie,księża i inteligencja polska teraz w Polsce rządzą ludzie wychowani radykalnej prawicy,a reszta to grupa kolesi poprzedniej władzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
LordRahl

prawdziwe wydarzenia to nie to co twoi koledzy przy budce piwa powiedzieli lewacy to Pis i jego program społeczny teraz każdy kto nie myśli jak ty będzie obrażał wszystkich Lewactwem widocznie rodzice cie nie nauczyli czym jest demokracja i wolność słowa i każdego obywatela nie ważne czy jest biały czy czarny czy Żyd czy Polak czy Syryjczyk każdy człowiek jest stworzony na podobieństwo boże i należy się szacunek,a faszyzm ONRu tego przeczy Hitler tez miał poglądy radykalnej prawicy i Polska zniknęła z map świata,ale historia lubi sie powtarzać.

Niestety większość uczelni w Polsce (również w Europie) jest kontrolowana przez lewicowe władze, a wyciąganie wniosków z decyzji białostockiej szkoły wyższej na temat pewnej grupy społecznej jest głupotą. Przecież to oczywiste, że władze tej szkoły są uprzedzone do ONRu. Jesteś hipokrytą walcząc z "dyskryminacją" w Polsce, jednocześnie wydając tak dyskryminujące i uogólniające osądy. Do Twojej wiadomości nie jestem w żadnym wypadku sympatykiem PiSu czy nacjonalistów, po prostu rzygam obłudą lewicy. Powinni w słowniku do hasła "hipokryta" dołączyć synonim "lewicowiec".

użytkownik usunięty
LordRahl

Tak tak biedny ONR nikt was nie rozumie tak jak kiboli biedne dzieci z inteligenckich rodzin mądre z hasłami patriotycznymi o biciu mniejszości narodowych i nacjonalistyczne brednie tak wam współczuje,że nikt was nie rozumie,a profesorowie i inteligencja polska jest sterowana przez lewice jeszcze dodaj,że antykościelną tak tak patrioto najpierw naucz się słowa patriotyzm,a potem poucz się historii polskiej i wydoroślij to wtedy pogadamy.

LordRahl

Trudni nie być uprzedzonym do faszystów z ONR. Przypominam, że parę lat temu ta organizacja świętowała powstanie faszystowskiej Słowacji, która w 1939 roku napadła razem z hitlerowskimi Niemcami na Polskę. Wybitni patrioci.
Zapewne jestem "lewakiem" :D

skalp_el

Rzygam słowami "faszyzm" i "rasizm". Nie wiecie co oznaczają te pojęcia, a rzucacie nimi jak mięsem pod blokiem.
@Sumienny_krytyk faszyzm nie równa się nazizmowi. Ba, to nazizm lekko nawiązywał do faszyzmu. Faszyzm nie był rasistowski. Nazizm też różnie interpretował sobie rasy panów czy podludzi. Podludźmi byli Słowianie ale Japończycy czy Arabowie już nie.
"Ostatnio uczelnia w Białymstoku zabroniła wychodzić ludziom obcego pochodzenia niż polskie więc powiedziałbym,że nie jest tak bezpiecznie jak ONR wychodzi z domu to chować się..." widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z członkiem ONR, co najwyżej z osobą "sympatyzującą", która czerpie swą sympatię na przekazach medialnych, a która pewnie nikogo z ONR osobiście nie zna.

użytkownik usunięty
TheWhite

Przyjazniłem się z ludzmi o poglądach innych niż moje znam wielu kiboli i ludzi o poglądach ruchu narodowego dlatego mówię z doświadczenia.Nie popieram ich i wiem,że ich ulubionym zajęciem nie jest kibicowanie,a robienie burd,a chwalą się,że to dla nich honor walczyć z policją i z tym niedobrym Kodem.Z większością musiałem zrezygnować,bo poza piciem piwka co drugi dzień i chodzenia na mecze krzyczeć,że wszystko co złe to wina Żydów mnie nie pociągało, z niektórymi utrzymuje kontakty z innymi nie wiekszosć z nich na zryty łeb i jeden tok rozumowania Polska dla Polaków reszta won.Przykro mi nie moja bajka.

rzeczywiście fajnych miałeś kolegów skoro z całego środowiska kibicowskiego znałeś tylko margines na którym opierają się przekazy w tv.

ocenił(a) film na 3

Problem w Twoim toku rozumowania polega na tym, że zakładasz iż człowiek to rozumne, boskie stworzenie. Błąd nasze zachowanie jako gatunku bliższe jest bakteriom.
Poczytaj troszkę o przyroście naturalnym. Jeszcze 50 lat temu było nas 3,5 mld. teraz ponad 7 mld. Zakładam, że jeszcze za Twojego życia będzie nas dwa razy więcej i tak dalej... Nie wiem jak Twoja wiedza z fizyki i techniki, ale jak myślisz, że to tylko kwestia czasu, aż zbudujemy wielkie statki, którymi będziemy przesiedlać ludzi to czas się obudzić. Co najwyżej kolonizacja, czyli zasiedlanie. W Twoim toku rozumowania wolność jest równoznaczna z frywolnością. Jeżeli wiesz co to myślenie perspektywiczne to łatwo przewidzieć, że ludzie, tak jak bakterie w organizmie (Ziemia) rozmnażają się do momentu wykończenia swojego żywiciela po czym zdychają razem z nim. Zasoby naturalne na Ziemi są skończone!!!. Nie wiem jaki zamysł miał Bóg, ale rozmnażanie to przywilej a nie Boskie prawo. Naszym zasranym obowiązkiem jest myślenie o losie przyszłych pokoleń. Najpierw MY potem JA.
"rodzice cie nie nauczyli czym jest demokracja i wolność słowa i każdego obywatela nie ważne czy jest biały czy czarny czy Żyd czy Polak czy Syryjczyk każdy człowiek jest stworzony na podobieństwo boże i należy się szacunek"
Twoi rodzice widocznie zapomnieli wytłumaczyć Ci, że najpierw jest nauka, potem ideologia. Może wtedy odróżniałbyś FAKTY od OPINII.
Ludzie twojego pokroju, lubujący kochaną wolność słowa doprowadzili do dezinformacji na masową skale. Demokracja jest ustrojem, który ma prawo bytu tylko jeżeli każda jednostka spełnia jakąś role społeczną. Za to już dziś w wielu krajach ta Twoja kochana demokracja doprowadziła, że leniuchy i obiboki na socjalu decydują o losach ludzi którzy na nich pracują. Dawniej zabierzmy bogatym rozdajmy biednym (jeszcze wtedy pracującym) dziś zabierzmy pracującym rozdajmy nierobom. Chyba nie jesteś tak tępy by nie zauważyć, że w demokratycznych wyborach wygrywa zazwyczaj ten kto obieca najwyższy socjal. Już są podatki od bogactwa.
Rozwój automatyki i robotyki powoduje redukcje miejsc pracy w całym przemyśle i na całym świecie. Dlatego dziś hasło: Polska dla Polaków jest jak najbardziej na miejscu. Bo w ostatnich latach odnotowaliśmy ujemny przyrost naturalny. Imigracja jest jak amfetamina, daje kopa gospodarce (zazwyczaj tania siła robocza) i jeszcze szybciej uzależnia. Podwyższenie płacy minimalnej. To o czym głównie gadał Donald Trump, za co okrzyknęli go nazistą. A on jedynie słusznie zauważył, że gospodarka Ameryki uzależniona jest od innych krajów i nielegalnych imigrantów. I że jest ich coraz więcej, że uzyskują obywatelstwo za pośrednictwem wielodzietnych rodzin i wpływają na politykę kraju. A nakłady socjalne rosną do gigantycznych rozmiarów. W 2008 roku, gdy doszło do krachu gospodarczego Obama zezwolił dodrukować 6 bilionów!!! dolarów by nie doszło do zamieszek, a co gorsza wojny domowej.
Więc, tak, tak... więcej wolności, więcej demokracji, więcej pomocy humanitarnej dla ludzi, których tak w ogóle nie powinno być. Bo nie wiem czy czytałeś (wiadomości z biologii), ale u innych gatunków zwierząt (tych bez duszy;)) zdolności rozpłodowe zanikają w trakcie suszy, albo głodu. A my nie dość, że łamiemy to naturalne prawo, to do tego odczuwamy przyjemność z seksu (w przeciwieństwie do większości gatunków) co potęguje tylko przyrost populacji. I dlatego zalewa Europe fala uchodźców z Afryki. Średni poziom intelektualny społeczeństwa stale maleje, jego szczyt przypada na 1920 r. Czyli od prawie 100 lat średnia inteligencja spada. Jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem to może uświadomisz sobie, że cała ta wolność i demokracja zmierza w bardzo złym kierunku. I kraj taki jak Polska (społeczność homogeniczna) powinna mieć zamknięte granice, przymusową edukacje, ograniczoną wolność słowa by nie propagować pseudo nauk i filozofii.
A jedyni obcokrajowcy mile widziani to turyści i jak się nie podoba to won, tak by nie budowano nam meczetów nie powstawały getta i nie dochodziło do zamieszek jak w krajach w których imigranci byli mile widziani.

użytkownik usunięty
psychodramat

Twoi rodzice najpierw zapomnieli Ci powiedzieć,że najpierw jest wiara potem ideologia.Jestem katolikiem i wierzę w liberalną demokrację,a nie dyktaturę i wierzę także w otwarte społeczeństwo na ludzi o odmiennych poglądach jednak stanowczo sprzeciwiam się nacjonalizmowi,bo wiem do czego to prowadzi do upadku obyczajów i ludzi u władzy pokroju Kaczyńskiego,Orbana i Trumpa.Każdy ma prawo wyznawać swoją religię i pomagać ludziom ogarniętych wojną jak w Syrii,bo to nasz obowiązek jako człowieka istotę rozumną i współczującą.Zabraniać komuś swojej wiary to tak jak za czasów średniowiecza czarownice i inni byli paleni przez inkwizycję.Na to nie ma zgody i nie będzie.Polska słynie z odwagi i tolerancji jako państwo dumne i otwarte na innych,a kibole tego nie zepsują.Jestem też za tym,że jako katolik ludzie powinni się otworzyć na środowiska lgbt i ludzi o homoseksualnej orientacji,bo prawo każdego człowieka stanowi wolność i prawo do własnego życia oczywiście jak organizacje takie jak ruchy narodowe czy takie twory jak państwo islamskie powinny być niszczone od razu jak powstały,bo to nic nie ma wspólnego z patriotyzmem to faszyzm i nacjonalizm,który prowadzi do zguby Europę.Czy powiny być jakieś granice?Nie powinno być prawo,które kontroluje jacy ludzie przyjeżdzają do danego kraju,ale granic nie wolno zamykać,bo wtedy tacy jak wy wygrają.

ocenił(a) film na 3

Widzę, że umysł zamknięty. Wiec wiedz, że ruchy narodowościowe odradzają się w całej Europie i dochodzą powoli do władzy na całym świecie. I bądź pewny, że jak dojdzie do eskalacji napięć na tle rasowym, religijnym czy politycznym, ludzie tacy jak ja, wręczą ci kwiaty do rączki i każą razem z tęczowymi chłopcami i dziewczynkami nawracać na swoją ideologie radykalny islam.

użytkownik usunięty
psychodramat

A ja widzę,że to ty jesteś ograniczony widocznie masz to po rodzicach,bo jak większość widzi ładne opakowanie na zewnątrz,a wewnątrz zwykły brud to inni walczą z tym ładnym opakowaniem,by pokazać światu ten syf w środku,a ja polecam takie filmy jak Wołyń czy historię 2 wojny światowej gdzie tacy ludzie jak Hitler mówili,że Polacy to bezużyteczne świnie i trzeba je eksterminować,by prawdziwy Niemiec miał wolność i przestrzeń życiową,Stalin też mówił o patriotyzmie i przyjazni polskoradzieckiej polecam historię 2 wojny światowej gdzie Hitler doszedł do władzy na tle rasowej nienawiści.

ocenił(a) film na 3

Po pierwsze. Zamiast polecać mi filmy weź ty się poucz lepiej matematyki. To uniwersalny bardzo ważny język. Świat jest matematyczny i wszystko co nas otacza. Bóg dał nam zdolność poznania byśmy lepiej zrozumieli piękno stworzenia.
Po drugie. Poczytaj trochę więcej na temat 2 wojny światowej. Przecież w samych oddziałach SS służyło 150 tyś. żydów którzy przyrzekli wierność III rzeszy. Hitler nie chciał eksterminować Żydów a tym bardziej Polaków, tylko chciał się ich pozbyć z Niemiec. Początkowo planował ich wywieść do Stanów, ale przecież statki zostały zawrócone. Hitler skądś pieniądze na rozwój i utrzymanie swojej partii musiał mieć prawda. Przecież 1923 było ich chyba aż całych siedmiu jak do pierdla trafił. Do wojny doszło, bo przez te całą odbudowę potęgi narodu niemieckiego doprowadził kraj na skraj bankructwa i nie miał wyjścia. Jak jest wojna to długów się nie płaci. Gdy najechali i przejęli władzę w Austrii ludzie wyszli i się cieszyli skandując jego imię. To ja polecam Ci film "Triumf woli".

użytkownik usunięty
psychodramat

Przykro mi,ale szkoda mi Ciebie.To smutne,że w Polsce niestety muszę to powiedzieć są ignoranci i zwolennicy myślenia nacjonalistycznego.Ty poczytaj i poucz się trochę o historii Polski,a nie czytaj tylko pisma prawicowe.Polecam odstawić te ideologiczne brednie na bok i wrócić do szkoły.

psychodramat

Kocham debaty na filmwebie! :D

Podepnę się pod Twój komentarz, bo jest tego warty.

150 tysięcy Żydów służących w SS :D Dlaczego tak mało? Nie mogłeś wymyślić większej liczby?

W przedwojennych Niemczech obowiązywały ustawy norymberskie, które pozwalały na odbieranie praw obywatelskich ludziom uznanych przez nowe prawo za Żydów (a do tego wystarczył nawet daleki krewny o żydowskich korzeniach), zabierano im majątki i zabraniano podejmowania pracy a Ty twierdzisz, że niektórzy z nich służyli w SS :D?

Hitler chciał wywieść Żydów do USA, ale "statki zostały zawrócone" ;D To pewnie przez to kraj popadł w długi, których nie musiałby spłacać, skoro doprowadził do wojny? Nawiasem mówiąc, do wojny mogłoby dojść wcześniej, gdyby pierwotna próba przeprowadzenia puczu zakończyła się sukcesem, lecz niestety - według twoich źródeł, w czasie tej akcji w NSDAP było "całych siedmiu" :D:D:D

Reasumując:

uwielbiam czytać takie "rozmowy" prowadzone w stylu "nie wiem, ale się domyślam! więc się wypowiem!". Argumenty wyssane z nie wiadomo czego, i polecanie sobie ciekawych filmów znalezionych w czeluściach sieci ;]

A tak na zakończenie - stosowanie zapisu "2 wojna światowa" świadczy o wyjątkowym debilizmie.

ocenił(a) film na 3
Einshaew

Uwielbiam ludzi twojego pokroju. Nie chce mi się szukać tytułu książki, która to tym mówi (zresztą jest ich kilka), ale nie warto zawracać sobie tobą głowy. Sam widać gówno wiesz, ale ludzi od debili trzeba wyzwać bo dzień byłby smutniejszy.
http://www.hkv.hr/images/stories/Slike05/Slavonija_4/63_nacisti_palestina.jpg

psychodramat

Musisz wiedzieć, że są książki, przekazujące rzetelną wiedzę i "książki" zawierające durne teorie, które potrafią znaleźć naiwnych wyznawców.

A co do wyzwiska, to ono nie padło jasno w twoim kierunku, jednak fakt, że poczułeś się osobiście dotknięty dobrze świadczy o resztkach twej inteligencji! :D Oby tak dalej!

Nie pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ZSGifMan

Obecnie jestem ateistą.Przestałem wierzyć w Boga,ale nie będę się rozpisywał,bo to moja prywatna sprawa.Ty pleciesz głupoty zasłyszane od twoich rodziców i kiboli czy tam prawicowych pierdółek.Ja jestem za demokracją i rządami prawa nie populizmem pokroju Trumpa czy Lepen czy Kaczyńskiego mówiących o nienawiściach na te rasowym itp.Poieram środowiska liberalno - lewicowe oraz lgbt i jestem za równym traktowaniem wszystkich obywateli i to nie ważne czy jesteś biały czy czarny czy wierzysz czy nie wierzysz demokracja liberalna na to pozwala,a radykalizm pokroju Pisu ,Korwina itp prowadzi tylko do nienawiści.Prezydent Usa buduje mur zamiast go niszczyć nie chce żyć w świecie rządzonym przez takich ludzi mając do wyboru Tuska czy Kaczyńskiego wybiorę Tuska.Zawsze.Ty masz wyprany mózg narzucając innym swoją ideologię ja może dla Ciebie mam wyprany mózg,ale wole być wypranym lemingiem niż moherowym beretem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ZSGifMan

Ja wręcz odwrotnie.Ja jestem biseksualny i odrzucam wszyskie prawicowe ideologie,bo ludzi mojego pokroju najchętniej by widzieli w wiezieniu.Chętnieb ym w realu podyskutował przy wódce na temat lewicowych i prawicowych ideologiach,bo mimo wszystko wole,żeby ludzie się nawzajem szanowali niż gardzi.Co miałem do powiedzenia powiedziałem,a nie chce mi sie na forum publicznym gadać w te i we wte to samo niech każdy zostanie przy swoich poglądach.Włącz myslenie.

ocenił(a) film na 4

A masz rodzinę: matkę, ojca, siostrę, brata, żonę, dzieci?

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Nie mam rodziny zostałem zrodzony przez starszego człowieka,a z mego żebra powstała Ewa przeto pan powiedział mi,że był kosmitą co po marihuanie przyleciał na Ziemie stworzył człowieka i powiedział mu jestem Bogiem zazdrosnym boj się mnie i zabijaj w mym imieniu niewiernych.Oczywiście,że mam rodzinę.Myślisz,że jak jestem ateistą to rodzina mnie się wyrzeknie?Takie rzeczy tylko w patologii prawicowej wśród słuchaczy radyjka i maćka z monu.Co ma moja rodzina do moich poglądów bo nie rozumiem.Pewnie dla Ciebie bycie biseksualnym ateistą,który w wieku 27 lat nie chce bawić się w pieluchy i dawać przykładu dobrego ojca za 500+mnie skreśla z bycia prawdziwym Polakiem.Trudno przeżyje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ZSGifMan

Jesteś chorym człowiekiem.Boli prawdziwego Polaka i katolika od Rydzyka,że ktoś ma inne podejście do życia.W przeciwieństwie do katolików nikomu sie nie chwale swoimi poglądami.Twoi rodzice muszą być dumni z takiego debila jak ty i wiesz jakie mam zainteresowania to ciekawe, na pewno lepsze od twoich bo to prawdziwi katolicy są znani z chlania wódki i narzekania na ludzi,którym się powiodło w zyciu .Płytkie to mieć robotę za 800 złapać żonę na dziecko w wieku 20 lat i dać na wychowanie dziadkom i pobierać 500 + na wódkę to przykład pastriotyzmu .Naprawdę ci współczuje twojej ograniczoności.Pewie wyborca prawa i sprawiedliwości.Typowy płytki i małostkowy Polak pracujący za 100 złotych,chodzący do kościoła i spawiadający się księdzom pedofilom.Patrzący na sąsiadów kto z kim śpi i prawdziwy patriota.Pewnie wierzysz w zamach jak Po dojdzie do władzy zajmie się waszymi miesiecznicami .Najlepiej wojsko uzyć,zniszczyć krzyże i pałowac te stare mohery pałami i do pierdla.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Mam pytanie :Jako prawdziwy Polak pewnie gardzisz Żydami to powiedz jak na każdej mszy przyjmujesz komunie w imię Chrystusa waszego Boga jak ten był Żydem.To gardzisz jego ludem,a jego kochasz?Na tym polega twój patriotyzm.Przecież kościół chce go uczynić królem wszechświata takiego paskudnego Żyda no proszę przykład waszej obłudy.I nie obchodzi mnie polskie społeczeństwo.Jestem kosmopolitą tam mi dobrze gdzie moge godnie żyć.Jeśli będe miał chłopaka zamiast kobiety to myślisz,że nikogo nie będzie przy mnie przy mojej śmierci.Będzie kochający mężczyzna lub kobieta może nowoczesny trójkąt z ludzmi myślącymi jak ja.I boli Cię takie myślenie i powiem więcej jestem także za związkami kazirodczymi zrodzonymi z miłości powinno się je uznać za legalne jak brat kocha sioste to gówno CI do tego prawdziwy zasrany patrioto

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Podoba mi się Twój punkt widzenia i przyznam się, że dałeś mi do myślenia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
michal2788

Super, dzięki, cieszę się. Jak już sobie przemyślisz to na spokojnie, to daj znać do czego doszedłeś i jak sam to widzisz.
Również pozdrawiam.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

I tak przeszedłem na ateizm dzięki takim ludziom jak Jarosław K.Już wcześniej trudno mi było wierzyć,ale teraz odrzuciłem wiarę kompletnie zamierzam się jej zrzec przez akt apostazji,ale nad tym jeszcze się zastanawiam głęboko.

psychodramat

Hmmm, to ciekawe. Sama wielokrotnie przyrównywałam ludzi do zarazy, która zdechnie dopiero wtedy kiedy wykończy żywiciela. Mówiłam o niszczeniu środowiska i rozplenianiu się ludzi na ogromną skalę. Jednak kiedykolwiek poruszałam w necie tę kwestię, to zawsze spotykałam się z odzewem, że jest to jakiś lewacki bełkot pieprzniętej feminazistki. W końcu nie ma co się dziwić, w szeregach lewicy znajdują się ekolodzy, wegetarianie oraz osoby o odmiennej orientacji czy kobiety, które nie chcą się godzić z rolą matki Polki. Takie osoby zwykle nie rozmnażają się jak królik,i co jest również niezgodne ze słowem Bożym (a tfu, bezbożni ateiści i komunistyczna zaraza :D)
Ciekawi mnie jak się odnajdujesz w tym drugim obozie, bo ja jakoś z miejsca napotykam się jedynie z wyzwiskami.

ocenił(a) film na 3
aurora_21

Chyba sama widzisz po wypowiedziach Sumienny_krytyk01;D
Wystarczy wspomnieć o "teorii gender", która jest ideologią a nie teorią, ale wpływ tego ruchu już jest właściwie obecny wszędzie.
Taka widać natura człowieka, że najlepiej się łyka rzeczy nad którymi nie trzeba się zbytnio zastanawiać.
Jak rozmawiam z ludźmi po których spodziewałbym się zdroworozsądkowego myślenia to okazuje się, że większość jest zajęta swoimi sprawami: praca, dom, rodzina i właściwie nie zastanawiają się nad konsekwencjami liberalnego zachowania. Większość ocenia otoczenie na podstawie lokalnych obserwacji. Puki nic się nie dzieje nie mam powodów do zmartwień.

psychodramat

Hahaha, panika przed gender przez zakonserwowane łby niezmiernie mnie rozwala :D
No tak, jak widać kościelne krzyki o istnieniu "ideologii" a nie "teorii" mają niezłą siłę przebicia.
No cóż, kościół wielokrotnie mijał się z nauką, a w obecnych czasach mamy już sympatyków płaskiej Ziemi.

użytkownik usunięty
aurora_21

Człowiek jest zarazą świata? Może jakieś argumenty?

użytkownik usunięty

Argumentów się nie doczekasz, tak samo jak dowodów na przeludnienie Ziemi. Taka Antarktyda czy Sahara to normalnie człowiek na człowieku już o całych morzach i oceanach, gdzie nie można zrobić kroku, by nie spotkać jakiegoś człowieka ;)

użytkownik usunięty

Śmieszy mnie takie idiotyczne pier***enie, jakby człowiek sam w sobie nie był częścią przyrody i stworzeniem przyrody... Jeżeli człowiek niszczy przyrodę to znaczy że przyroda sama siebie niszczy, bo czy człowiek jest jakimś przybyszem z innego wymiaru?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ZSGifMan

... tyle że w krajach gdzie jest najbardziej rozwinięta "demokracja i nowoczesność społeczna" panuje najniższy przyrost naturalny (nie liczę mnożących się jak króliki imigranckich muzułmanów, pochodzących z innej kultury rzecz jasna, raczej anty-nowoczesnej ;)). Wasza jednoczesna krytyka zachodniego systemu jak i gwałtownego rozmnażania się ludności jest zaprawdę nie na miejscu, bo jedno działa nie niekorzyść drugiego. Tam gdzie pseudo nowoczesność społeczna zapanuje dłużej tam społeczeństwo zaczyna wymierać.

ocenił(a) film na 4

Widzisz, bo najważniejszy jest zawsze rozsądek i tzw. "złoty środek". Na zachodzie ludzie z dobrobytu i uciech nie myślą o swoim społeczeństwie, stąd tylu pasożytów społecznych tzw. singli, a w krajach trzeciego świata nikt nie myśli z kolei o tym jak wykarmi swoje dzieci, za co je wykształci i ubierze, no i to jedyna niepłatna dla nich rozrywka, to się prują jak te króliki, o których piszesz.

Zauważ też proszę, że te tabuny nielegalnych imigrantów, zwane pieszczotliwie uchodźcami, nie przybywają do nas (do Europy) tu do pracy i po to, by razem z nami budować większy dobrobyt i wspólne lepsze życie w zasobniejszym państwie. Przybywają z pretensją i wyciągniętymi rękami po jałmużnę, a do roboty się albo nie graną albo wcale nie chcą o niej słyszeć! Dodatkowo co któryś z nich jedzie tu z myślą siania propagandy innej wiary i szerzenia postrachu, a w konsekwencji większej operacji mordowania ludzi, którzy go zaprosili i udzielili "schronienia" oraz karmili przez jakiś czas.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Ależ ja się z tym w pełni zgadzam. Tak że nie muszę nic dodawać.

ocenił(a) film na 4

Wiem, bo czytałem co pisałeś wyżej i wydawało mi się, że akurat tu się źle zrozumieliśmy, że wpisałem coś niejasno, ale jak tak i się zgadzamy, to OK.

ZSGifMan

Przepraszam bardzo , wypraszam sobie "pasożyta" ja pracuje , zarabiam , płace podatki..... a jak sie nie podoba to wyjeżdżam z tego kraju ;)

ocenił(a) film na 4
ROBERTHUNT

I tu należałoby zadać pytanie i nie szmatławym, kłamliwym politykom, tylko zwykłej ludności kraju, który zamierzasz "uszczęśliwić" swoją wizytą na stałe: jak bardzo, jeśli w ogóle czy, chętnie cie tam powitają...?!

Po to wymyślono państwa, aby ludzie jednej narodowości w nim siedzieli! Owszem czasem można podróżować czy handlowo czy turystycznie, ale gdy zamierzasz się komuś wprosić na stałe, skąd wiesz, że będziesz tam na prawdę mile widziany i dlaczego tony takich ludzi wpraszają się nie pytając nikogo o zdanie i "uszczęśliwiają" miejscowych na siłę?!

I jak to się ma do reszty rodaków, których zostawiasz w kraju, w którym ci się nie podoba, bo rozumiem, że masz ich głęboko w dupie, skoro się pakujesz i dajesz nogę po "lepsze i wygodniejsze" życie gdzieś indziej.

ZSGifMan

ja się z Tobą w zupełności zgadzam , to wszystko...... "unie europejskie" , strefy "szengen" i inne pierdoły są skazane na porażke . nie po to Bóg pomieszał ludziom języki kiedy budowali wieżę babel, gdyż w prostym tlumaczeniu "za dużo im się zdawało" , by teraz w powszechnie paunujących czasach idiokracji mogło się udać,nie zamierzam żadnych obcokrajowców uszczęśliwiać swoja wizytą, ale mimo wszystko polski naród ma to wyssane z mlekiem matki , jak się da ukraść , czy łatwo zarobić to niema chwili do zastanowienia , taka mentalność ;) więc co się dziwić tym naszym politykom

ROBERTHUNT

Dopuście mnie do koryta to wam pokaże jak się kradnie , a Wy jeszcze bedziecie bić brawo :)

ocenił(a) film na 4
ROBERTHUNT

Łatwiej by chyba było wpisać kilku, którzy się do tego nie zaliczają (o ile byłby ktoś w stanie takich znaleźć), niż stworzyć listę dziesiątek tysięcy nazwisk politycznych śmieci, którzy na co dzień kierują się tą maksymą!

ocenił(a) film na 4
ROBERTHUNT

Przeceniasz nasz naród trochę, bo jest wiele innych, które też wyssały od swych matek podobne jak nie gorsze cechy...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones