PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777205}

Powiernik królowej

Victoria and Abdul
6,6 18 675
ocen
6,6 10 1 18675
5,4 13
ocen krytyków
Powiernik królowej
powrót do forum filmu Powiernik królowej

A to książę Albercik, a to służący pan Brown, a to jakiś inny Abdul...

eltoro10000

Tez mnie to zastanowilo podobienstwo do "Jej Wysokosc Pani Brown". Zaczalem sie zastanawiac czy nie jest nie przerobka historii pod obecna polityke. Mam nadzieje, ze nie

użytkownik usunięty
grzmit

Też zauważyłęm to podobieństwo do w.w filmu zwłaszcza że Judi Dench powtarza swoją kreację, zresztą nominowaną do oskara. Ciekawe czy teraz go zdobędzie?

ocenił(a) film na 6

Nieważne, dla Niej warto ten film obejrzeć.

użytkownik usunięty
basiaz1970

To prawda zresztą lubię filmy kostiumowe.

ocenił(a) film na 6

I ta brytyjska angielszczyzna, uczta dla uszy;) tak więc w sumie warto film zobaczyć,jednak

użytkownik usunięty
basiaz1970

Dla mnie Brytyjczycy robią najlepsze filmy kostiumowe, mają taki fajny klimat:)

grzmit

Przy okazji, że pisałem odpowiedź dla Frenchdude, sprawdziłem kilka faktów i: nie, to nie jest przeróbka. Pan koniuszy Brown to historia z lat sześćdziesiątych (XIXw.), zaraz po śmierci męża, a Hindus był ćwierć wieku później. Poza tym to był młodziak i podobno łączyła ich tylko przyjaźń...

grzmit

Historia prawdziwa, więc jak pod politykę? Uważam, że Abdula-karierowicza też doskonale tu widać, więc nic nie przesłodzone...

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

trzech facetów na 80 lat? trudno to zaliczyć do strasznej kochliwości....

Frenchdude

Spokojnie, to była tylko taka figura retoryczna.
Zresztą, powstały na razie dopiero dwa filmy, a Judi jeszcze w formie...

eltoro10000

Ale Wiktoria już nie, bo dożyła swych dni przy Abdulu... Raczej nie sądzę, żeby nakręcono film o wcześniejszych losach, skoro same filmy dzieli już 20 lat różnicy, a Judi jest już starsza niż młodsza...

phaphick

Ojtam, ojtam, teraz to żaden problem. Carrie Fisher już nie żyje, a gra w najnowszych Starwarsach...

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Serio myślicie , że to był jej kochanek? Chyba mentalny ;)

utopia27wawa

Pan koniuszy Brown jak najbardziej, Abdul, jak pisałem wyżej, ponoć tylko przyjaciel. Ale...nigdy nie wiadomo na pewno.

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

nie wiem czy kobieta , ktora ledwo sie porusza i ma 70-80 lat uprawia seks ;), watpie

utopia27wawa

Dowiesz się, jak dożyjesz...

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

nie wydaje mi sie

utopia27wawa

Że dożyjesz? ;-)

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

to też ;)
Nie wierzę , że ludzie uprawiają seks w tym wieku , szczególnie kiedy ledwo chodza lub się ledwo ruszają, lub jeżdza na wózku inwalidzkim ;p

utopia27wawa

Wielu ludzi nie wierzy też, że księża nie przestrzegają celibatu.
Nie wolno nie doceniać siły libido.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones