PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8821}

Powrót do błękitnej laguny

Return to the Blue Lagoon
6,3 13 973
oceny
6,3 10 1 13973
Powrót do błękitnej laguny
powrót do forum filmu Powrót do błękitnej laguny

pamiętam

ocenił(a) film na 10

jeszcze za "gówniarza" oglądałem ten film i możecie mi uwierzyć, że ciągle go doskonale pamiętam. przepiękna historia dwójki ludzi zabłąkanych gdzieś daleko od świata, poznających życie i siebie na wzajem. wspaniałe flora i fauna dopełniają treści obrazu.
pozdrawiam i polecam. marbiz.

ocenił(a) film na 8
marbiz

Ja równiez jako baaaardzo mała ogladalam ten film i tylko niewielkie fragmęty zostaly mi w pamięci. jednak gdy zobaczyłam zapowiedż w TV od razu wiedziałam że o ten swietny film chodzi.

ocenił(a) film na 7
Anness

podpisuje sie, tez ogladalem go jakies 10 lat temu i dobrze pamietam;) dobry film, chodz "blekitna laguna" jeszcze lepsza, polecam

marbiz

o tak, ten film dobrze wpisuje się w pamięć

ocenił(a) film na 10
marbiz

Witajcie w klubie :D Również jako mała dziewczynka podglądałam ekran podaczas gdy rodzice oglądali ten filmik. Teraz jako szesnastka również dobrze go pamiętam

marika278

no co Wy ;D ja miałam podobnie. W wieku jedenastu lat także oglądałam ten film ! ;D byłam wówczas na wakacjach nad morzem, i choć widziałam go tylko jeden raz, pamiętam go do dziś ;)

Esmeralda

Ja tylko jednego nie rozumiem, w "Błękintej lagunie" na koniec wypływają w łódce z dzieckiem w morze, znajduje ich przepływający statek, wszyscy żyją. W tej części na począdku znajdują łódkę, tylko dziecko żyje. Troche to kupy się nie trzyma początek filmu zmienia koniec poprzedniego. Rozumiem w filmach o obcym, że na końcu filmu giie główna bohaterka, a w kolejnej części ją klonują. Ale tutaj jest wszystko jasne, więc czy scenarzyści nie powinni wymyślić byli jakiegoś innego począdku??????????????

marbiz

Ja też jako dziecko oglądałam ten film i niedawno sobie o nim przypomniałam.

ocenił(a) film na 10
marbiz

Zgadzam się! Pozycja obowiązkowa! Przepiękny film!

ocenił(a) film na 7
marbiz

Kiedyś to było kino, bez homo i poprawności politycznej i całego tego współczesnego syfu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones