PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 341 920
ocen
7,5 10 1 341920
8,2 36
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości
ocenił(a) film na 10
tenszin

Ale, że niby z tymi samymi aktorami? No na pewno nie, bo Michael J. Fox ma chorobę Parkinsona.
A jeśli chodzi Ci o coś w stylu remake'u - to jestem zdecydowanie na NIE.

urinmyveins

"A jeśli chodzi Ci o coś w stylu remake'u - to jestem zdecydowanie na NIE"

Również jestem na NIE. Jakikolwiek remake tak doskonałego filmu nie miałby szans na powodzenie. To tak jakby zrobić nową wersję "Ojca Chrzestnego", to po prostu nie mogłoby się udać.

urinmyveins

A Marty McFly nie może mieć Parkinsona?

ocenił(a) film na 10
Jake_Boe

Żartujesz sobie, prawda?

urinmyveins

No nie żartuje, zobacz serial The Michael J. Fox Show (2013).

tenszin

Nie powstanie.

Swoj

No nie byłbym taki pewien.

Jake_Boe

Jednak jestem i pozostaje przy swoim. Poza tym mam szczerą nadzieję, że do tego nie dojdzie. Z resztą, jeśli nawet powstanie jakiś film, i nie wyjdzie spod rąk Zemeckisa, nie potraktuję go, jako kontynuacji, tylko jako zupełnie inny film, zupełnie innej, nowej jakości. Wiele osób z obsady trylogii (w tym producent, reżyser, producenci, aktorzy), wypowiadali się wielokrotnie, że historia jest już zamknięta i nie chcą brać w tym udziału.

Swoj

Wrócę tu za kilka lat i Ci to udowodnię :)

ocenił(a) film na 9
tenszin

Jak ktoś lubi gry, to "Back to the Future: The Game" jest pewnego rodzaju bezpośrednią kontynuacją trylogii. Wszystkie epizody gry mają podobny klimat do filmowych poprzedników i można z ciekawości sprawdzić, co się dalej działo z bohaterami (chociaż fabuła w tych grach jest troszkę naciągana).

ocenił(a) film na 10
Bauer0

nie powstanie trylogia już jest zamknięta

ocenił(a) film na 10
tenszin

Tylu ludzi sie o to pyta i powiem wam cos nie powstanie kontynuacja. Jak juz napisalam ze ludzie sie oto pytają nawet aktorzy mowili ze nie bedzie wiec... Powstala gra w ktorej jest pol roku po "przygodzie z czasem" wiec :)

tenszin

To zdjęcie chyba wyjaśni wszystkie wątpliwości:
http://i60.tinypic.com/j64wzo.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones