PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 342 091
ocen
7,5 10 1 342091
8,2 37
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

Czy film będzie mi się podobał? Moje ulubione serie to Indiana Jones i James Bond. Tak pytam
go zamierzam kupić całą trylogię a trochę się boję czy będzie mi się podobał

ocenił(a) film na 10
xksior

Widzę że jeszcze podobały ci się Gwiezdne wojny. Powiem tak, byłbym bardzo zaskoczony gdyby Powrót do przyszłości nie przypadł ci do gustu.

ocenił(a) film na 10
MishaPl

Z Gwiezdnych Wojen tylko IV-VI jak co :P

ocenił(a) film na 10
xksior

Dokładnie do starej trylogii się odnosiłem.

ocenił(a) film na 10
MishaPl

Cała trylogia to są jedne z najlepszych filmów przygodowych, jakie w życiu widziałam, ponieważ ich twórcy nie stawiali na najlepszą jakość efektów specjalnych (nie mieli zresztą takich możliwości, jak teraz), tylko na scenariusz i wspaniałą obsadę. Filmy te są pozbawione maniery zauważalnej ostatnio w filmach przygodowych, mianowicie skupianiu się za wszelką cenę na rozśmieszeniu widza używając przy tym wszystkiego, co się da (co czasami robi się już bardzo niesmaczne). Mają w sobie urok lat osiemdziesiątych i kojarzą mi się z beztroskim dzieciństwem :)
Jakby co, polecam też Goonies- ten sam klimat :)

ocenił(a) film na 10
Weeping_Angel

Również mogę polecić Goonies. Nastawiony raczej na młodszego widza ale również świetny.

ocenił(a) film na 9
MishaPl

dobry masz gust filmowy.pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
romano1999

Dzięki:)

ocenił(a) film na 10
Weeping_Angel

No proszę Cię. W momencie postania Star Wars niszczyły konkurencję efektami specjalnymi. I jak myślisz, dlaczego Lucas nie kręcił części chronologicznie?

ocenił(a) film na 10
xksior

dość powszechna opinia :) w sumie większość prawdziwych fanów uznaje TYLKO te trzy filmy za sagę G.W. ciekawe jaki będzie epizod VII :)?

ocenił(a) film na 10
belamyszkow

Nie jestem jakimś ogromnym fanem SW, to są po prostu fajne filmy. A Disney? Patrząc na Marvela jestem spokojny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones