PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 342 091
ocen
7,5 10 1 342091
8,2 37
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

Po powrocie Marty'ego z 55-go, do 85-go Dr. Brown miał list, który podarł w 55-tym roku. Zastanawiam się, skąd Brown go miał, skoro on go sam podarł 30 lat wcześniej. Jestem wielkim fanem całej serii BTTF, a tej zagadki do teraz nie udało mi się rozwiązać. Wiecie może , skąd on go "wytrzasnął" ? ;D

Savior89

po prostu go posklejal. Nie zwrociles na to uwagi?

użytkownik usunięty
Savior89

Dokładnie tak jak mówi lerman89.

Kiedy Dr.Brown po strzelaninie pokazuje Martyemu list można na nim zauważyć taśmę klejącą. Oglądając następnym razem film zwróć na to szczególną uwagę :)

ocenił(a) film na 10
Savior89

Nie tylko to widać na filmie :) Zauważ, Marty chce wcisnąć Docowi list ale ten go drze. Wtedy jednak zjawia się policjant pytający o pozwolenie na eksperyment i strzępy listu Doc wkłada do kieszeni swojego płaszcza czy tam kurtki (zauważyłam to dopiero za którymśtam razem oglądania pierwszej części ;))

ocenił(a) film na 10
Madeleine29

Scena z policjantem pytającym o pozwolenie jest przed podarciem listu.

ocenił(a) film na 10
robert2207

Racja! Przepraszam! To nie policjant a uderzenie pioruna i zerwanie przewodu między zegarem a miejscem gdzie Marty ma przejechać DeLoreana odwraca uwage Doca. Jednak widać że wkłada list do płaszcza :)

ocenił(a) film na 8
Madeleine29

W tamtych czasach pilnowano aby fabuła trzymała się kupy. Chociaż troszeczke mnie nurtuje pytanie kolegi Savior89 gdyz pamietam jak po raz pierwszy obejrzalem ten film bedac jeszcze gówniarzem nie mialem problemow z rozwiazaniem zagadki "listu" musial ogladac bardzo nieuwaznie ;)

ROBERTHUNT

A zauważyliście jakie pozwolenie wręczył policjantowi doktor? Ważne na całym świecie ;)

ocenił(a) film na 10
mariusz_technik

i zrozumiałe w każdym języku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones