PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 342 091
ocen
7,5 10 1 342091
8,2 37
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

Wczoraj oglądając w tv 68 raz Powrót do przyszłości (pierwszy raz z 9 letnią córką :) podobało jej się) zwróciłem uwagę na coś czego wcześniej nie dostrzegłem.

Na początku filmu Marty przyjeżdża do doktora (który mieszka w garażu) robi tam demolkę, po czym dzwoni doktor. W trakcie rozmowy zegary zaczynają wybijać ósmą chyba. A doktor na to, że eksperyment się powiódł, i że późnią się one o ileś tam minut. O jaki eksperyment mu chodziło, w jaki sposób spowodował że zegary się późnią?

ocenił(a) film na 10
mariusz_technik

też się kiedyś zastanawiałem nad tym... ale potem już o tym nikt nigdy nie wspomina i pozostaje nam się jedynie domyślać

p.s. film oglądałem przedwczoraj po raz chyba 50 :)

ocenił(a) film na 10
belamyszkow

Późniły się o 20 minut, ale chyba nie zostało to wyjaśnione. Chyba chodziło po prostu o to, żeby Marty spóźnił się do szkoły i żeby pokazać, że Doc już coś kombinuje z czasem. Pewnie był to jakiś minieksperyment jeszcze przed włożeniem Einsteina do DMC. Coś, co miało potwierdzić, że Doc dobrze rozumuje. ;) Ale to tylko takie tam przypuszczenia. ;)

Madeleine29

Dokładnie, jakieś testy początkowe kondensatora strumienia, jakieś mikro zaginanie czasoprzestrzeni.. Grunt, że samemu trzeba sobie to dopowiedzieć gdyż nie było wyjaśnienia.

Co do tematu jak BTTF obejrzałem ponad 130 razy, później przestałem liczyć :P Był okres mając naście lat, że przez 3 miesiące oglądałem codziennie.. I mi się to nie nudziło.

Zetnakatel

Ja też siedziałem w komisie ze sprzętem rtv pod koniec lat 90'ych, mieliśmy tylko tą kasetę z BTTF, i z kolegą oglądaliśmy to codziennie, aż nam szef ją zabrał hahaha powiedział że zwariowaliśmy czy coś takiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones