PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876864}
7,3 17 183
oceny
7,3 10 1 17183
7,4 34
oceny krytyków
Powrót do tamtych dni
powrót do forum filmu Powrót do tamtych dni

Film obejrzałam jak zaczarowana, ponieważ to były także lata mojego dzieciństwa, przypomniałam sobie wygląd mieszkań, słynne półko-tapczany, oranżadki w proszku lizane z ręki, wgrywanie kaset do Atari, szał na video i osiedlowe wypożyczalnie i wiele wiele innych smaczków. Cóż za fascynująca podróż do przeszłości :) Wspaniała. Tylko temat bardzo przykry, oto obserwujemy dzieciństwo chłopca, który ma ojca alkoholika. I tu wielkie, wielkie brawa dla Macieja Stuhra (i nie tylko, wszyscy aktorzy, także młodociani świetnie sobie poradzili, nie można się czepiać), który tak genialnie zagrał człowieka uzależnionego od alkoholu, że czapki z głów! Jak napisał jeden krytyk ''będąc trzeźwym zagrać pijanego, który udaje, że jest trzeźwy, ale nie bardzo mu wychodzi - mistrzostwo''. Kto nieraz przekracza granice tzw. popijania powinien koniecznie obejrzeć ten film, może da mu do myślenia, bo naprawdę można się przestraszyć, do czego można być zdolnym w stanie upojenia i uzależnienia. Mocne 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones