PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32983}

Powrót rewolwerowca

Return of the Gunfighter
6,5 214
ocen
6,5 10 1 214
Powrót rewolwerowca
powrót do forum filmu Powrót rewolwerowca

opis do tego filmu. Rewolwerowiec był przybranym wujem meksykańskiej dziewczyny i bliskim przyjacielem jej rodziców. Rewolwerowiec został poproszony o pomoc przez rodziców gdy jeszcze żyli. Wysłali swojego kuzyna aby odszukał rewolwerowca . Ale już nie żyli gdy przyjechał z pomocą.......................

ocenił(a) film na 7
gimi

Dokładnie, opis jak przypuszczam bazuje z jakiegoś streszczenia programu telewizyjnego i może wprowadzać w błąd, ktoś kto go tu wkleił ewidentnie nie oglądał go. Napisałem osobny opis na świeżo po obejrzeniu filmu, niestety jakoś nie pojawił się. Film raczej średniego poziomu, ale zasługuje na uwagę ze względu na R. Taylora, dla którego była to jedna z ostatnich ról w życiu, rok póżniej zmarł i Chada Everetta, który moim zdaniem miał wszystko, to co potrzebne by zostać gwiazdą kina. Dlaczego tak się nie stało? To już kolejna z zagadek Hollywood.

Niesporczak

Całkiem udany western. Szkoda, że za mało strzelanin i pojedynków, ale nadrabia fajną muzyczką i dobrą grą Taylora.

gimi

Popraw! Przecież każdy może.

ocenił(a) film na 9
perun_6

Ha hahaha.... Dobry żart!

MIR66

Dlaczego żart?

ocenił(a) film na 9
perun_6

Próbowałeś kiedyś wprowadzić jakieś poprawki na FW? Spróbuj a zrozumiesz.

MIR66

Tak, próbowałem. Poprawiłem dwa opisy.

ocenił(a) film na 7
MIR66

ja próbowałem kilka razy poprawić opis, kilka razy dodać i kilkanaście razy zgłaszałem gościa, który ma własną punktację - od 0-5, przez co wprowadza ludzi w błąd i zaburza średnią. I... ANI RAZU nic z moich poczynań nie wyszło. REDaktorzy maja wyje..ane, bo są tak pewni swej pozycji, że filmwebowicz lata im kalafiorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones