Powrót zła

(2010)

Mother's Day

0 0 FILM 535513
Powrót zła (2010)
http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B3t+z%C5%82a-2010-535513/userRecommends
1 godz. 52 min.
ocena społeczności: niezły
6,3/10
5.104 głosy
  • 6337. w rankingu światowym
  • 1.546 osób chce zobaczyć ten film
Powrót zła (2010)

opisy filmu

(3)
+
  • Bracia Izaak, Addley i Johnny razem z wspólnikiem organizują napad na bank. Jednak nie wszystko idzie tak jak zaplanowali, w rezultacie czego rodzeństwo musi uciekać przed policją. Nie wiedząc gdzie się ukryć, postanawiają schronić się w swoim rodzinnym domu, w którym obecnie mieszka ich matka Natalie. Gdy docierają na miejsce, nie zastają jej tam tylko grupę zupełnie nieznanych im ludzi. Okazuje się, że niedawno ich dom został sprzedany, a nowymi właścicielami jest Beth i Daniel Sohapich, którzy wraz z przyjaciółmi właśnie świętują kupno posiadłości. Nieoczekiwanie małżonkowie i ich goście, stają się zakładnikami trzech braci. Niebawem zjawia się matka Izaaka, Addleya i Johnnyego wraz z ich siostrą Lydią. Wychodzi na jaw, że matka rodzeństwa ma psychopatyczne skłonności i aby uchronić swoje dzieci przed policją, postanawia sama zająć się niechcianymi lokatorami domu.

  • Remake kontrowersyjnej produkcji Tromy z 1980. Młode małżeństwo Beth (Jamie King) i Daniel (Frank Grillo) Sohapi urządzają kameralne przyjęcie dla siebie i swoich najbliższych przyjaciół z okazji wprowadzenia się do pięknego domku na przedmieściach na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Jak się okazuje cała sytuacja jest z o wiele bardziej skomplikowana. Podczas trwania przyjęcia z hukiem do domu wpada trzech młodych, uzbrojonych mężczyzn, jak się okazuje byłych mieszkańców, którzy spodziewali się spotkać resztę byłych domatorów. Trójka nowoprzybyłych, Nike (Patrick John Flueger) , Addley (Warren Kole) i Johnny (Matt O'Leary) jak się okazuje notorycznych przestępców zaczynają siać terror pośród bawiących się domowników. Wkrótce do domu przybywa matka (Rebecca De Mornay) i siostra (Deborah Ann WollDeborah Ann Woll) zbirów i przerażający koszmar zaczyna się na dobre. Więźniowie rodziny psychopatów podejmują walkę z oprawcami, różnice zdań i priorytetów wprowadzają chaos i niszczą wzajemne relacje przyjaciół. Nikt nie spodziewa się ile makabrycznych zbrodni będzie miało miejsce tej nocy.

  • Sadystyczna rodzina powraca do swojego domu. Okazuje się, że mieszkanie ma już nowych właścicieli. Psychopatyczna rodzina zrobi wszystko by się ich pozbyć.