PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793882}

Powstrzymać mrok

Hold the Dark
5,1 12 144
oceny
5,1 10 1 12144
6,2 10
ocen krytyków
Powstrzymać mrok
powrót do forum filmu Powstrzymać mrok

Film ma mroczny klimat, piękne zdjęcia, czujemy cały czas zagrożenie, scena strzelaniny robi wrażenie... Ciekawa rola badacza wilków. Co na minus? Ta cała tajemniczość staje się w rezultacie ciężka do strawienia. Czekamy i czekamy na wyjaśnienie a po koniec... Nic więcej nie mówię. Może ktoś będzie chciał napisać jak się kończy ta opowieść, tj. o co chodzi ???

olson80

A na końcu wszyscy zostali zjedzeni.

OtoChuck

Też nie :)

ocenił(a) film na 5
olson80

Akurat zdjęcia wcale nie były piękne, bardzo się zawiodłem. Piękne zdjęcia to były w "The Revenant".

Leszy2

"The Revenant" to inny kaliber filmu, bez porównania. "Powstrzymać mrok" tylko wyróżnia się jeśli chodzi zdjęcia i klimat... zaś końcówka jest do d____py i to kładzie ten film na łopatki. Każdy ocenia ten film jak czuje. Ja mogę powiedzieć, że jest to bardzo nierówny film, zachęcający przez połowę czasu a później co raz gorzej no i ten the end... Kino w sam raz na raz. Do jutra zapominasz, że obejrzałeś. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
olson80

Myślę, że na to aby powiedzieć czy zdjęcia były piękne czy nie, kaliber filmu nie ma wpływu. To, że pokazane są ośnieżone góry i wilki wcale nie oznacza, że zdjęcia są piękne. No chyba, że oceniasz to co jest na zdjęciach, a nie zdjęcia.

Leszy2

Znalazłem kompromis, zdjęcia w filmie są na dobrym poziomie co nie oznacza, ze są wspaniałe :D Tak serio, mnie się nawet podobały. "The Revenant" miał większe możliwości, więcej się działo i z założenia miał być petardą wizualną. "Powstrzymać mrok" to średniak i tyle, bez rozmachu, może robili go mniej zdolni ludzie... ale nie jest wizualnie źle. To tylko moje zdanie. Luzik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones