PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=415062}
6,5 180
ocen
6,5 10 1 180
Powszedni dzień gestapowca Schmidta
powrót do forum filmu Powszedni dzień gestapowca Schmidta

Schmidt wanted

ocenił(a) film na 6

Nie tak dobry jak Album Fleischera, skonstruowany na tej samej zasadzie (przeglądu oryginalnych fotek nazisty w czasów wojny) ale i tak wart obejrzenia.

Levis_Crack

A gdzie można obejrzeć Album Fleischera? Google pokazuje same bzdury

ocenił(a) film na 6
kilopasztetowej

Faktycznie widzę że może być problem z obejrzeniem tego filmu. Zostaje powtórka na Tv Kultura lub Kino Polska. Ja nagrałem go dawno temu z TV na VHS.

Levis_Crack

A możesz wrzucić na jutuba? ;)

ocenił(a) film na 6
kilopasztetowej

Zobaczę co da się zrobić.

Levis_Crack

Byłoby super :)

ocenił(a) film na 6
kilopasztetowej

No to masz :) Na Tubie https://youtu.be/HjJnubQW78M

Levis_Crack

Super, wielkie dzięki :) Faktycznie lepiej się ogląda niż Schmidta. I jak zawsze w historiach bez zakończenia nurtuje mnie co się z nimi stało ;) Pewnie dożyli późnej starości wygrzewając się na Kanarach
Prawidłowy link jest jednak tu: https://www.youtube.com/watch?v=k7ifDthNAr8

ocenił(a) film na 6
kilopasztetowej

A sorry, chyba podałem link do Schmidta a nie do Fleischera.
Tak, zgryzliwy komentarz w Fleischerze jest rewelacyjny (np.: papa z Görlitz.., biuro turystyczne Wehrmacht). Pytasz co się z nimi stało? Z Schmidta nie wiem, a Fleischer..
chciałem Ci napisać ale mam lepszy pomysł... Okoliczności powstania filmu, znalezienie zdjęć przez polskiego żołnierza itd, a także spotkanie z Fleischerem po latach!!!!!!!!!! opisane jest w książce Retrospektywka - Janusza Majewskiego, a więc twórcy filmu :). I teraz najlepsze, ta książka jest teraz dostępna na allegro za 4 zł (260 stron, fotki, duży format, twarda oprawa), że tak powiem grzech nie kupić ;) Dowiesz się z niej o kulisach powstania wszystkich początkowych filmów Majewskiego i o życiu Łódzkiej Filmówki w jej najlepszych czasach oraz tajnikach sztuki filmowej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones