PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504947}

Powtórnie narodzony

Venuto al mondo
7,7 20 809
ocen
7,7 10 1 20809
4,5 4
oceny krytyków
Powtórnie narodzony
powrót do forum filmu Powtórnie narodzony

Diego..

ocenił(a) film na 8

W jaki sposób umarł Diego?

ocenił(a) film na 9
adell_

skoczył z klifu

ocenił(a) film na 8
Panna_Maj

Domyślasz się jaka była przyczyna jego czynu?

ocenił(a) film na 9
adell_

Myślę, że po prostu nie wytrzymał psychicznie. Wojna była niesamowicie okrutna, widział te wszystkie rzeczy na własne oczy, sam brał w tym udział. Nie mógł się odnaleźć we Włoszech, ale jak wrócił do Sarajewa to było tam istne piekło.

Panna_Maj

A mnie się wydaje, że dręczyły go wyrzuty sumienia, za to, co się stało na jego oczach z Aską, że nic wtedy nie zrobił. Realnie nic nie mógł zrobić, ale jestem pewien, że się za to obwiniał.

ocenił(a) film na 8
adell_

Dlaczego tak się stało tu już inna sprawa... Interpretacji może być wiele. Możemy przypuszczać tak jak słusznie zauważył westqreq, że dręczyły go wyrzuty sumienia z powodu braku reakcji przy gwałcie na Rudej. Może był wewnętrznie rozdarty między Rudą a Senioritą i nie wiedział którą z nich powinien wybrać. Może miał wyrzuty sumienia że zostawił Senioritę samą na pastwę losu wraz z maleństwem. Może wojna odcisnęła w jego psychice na tyle silne znamię że nie był w stanie odnaleźć się w rzeczywistości. Może był to po prostu nieszczęśliwy wypadek i po zażyciu narkotyków stracił równowagę... A może wszystko po trochu?

ocenił(a) film na 8
meshi

według mnie to po części wszystko powyższe (wyrzuty sumienia, rozdarcie itd.) ale sądzę, że to również to, że sięgnął po narkotyki, a jak podkreślał wcześniej - dzięki Senioricie odstawił dragi. Wszystko się zsumowało i przytłoczyło no i albo skoczył albo spadł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones