PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821020}

Poziom 16

Level 16
6,1 3 161
ocen
6,1 10 1 3161
Poziom 16
powrót do forum filmu Poziom 16

Fajny film. Warto obejrzeć, nie przejmujcie się niską oceną. Mnie wciągnął, a myślałem, że będę oglądał na raty do obiadów - a tu niespodzianka. Zasiedziałem się przy nim.

ocenił(a) film na 6
Artanis

Faktycznie, całkiem niezły film, nawet ciekawa wersja ho... a nie będę spojlerował, bo to jest za ważna i w sumie kluczowa sprawa, potrzebna do końcowego suspensu. Film jest całkiem dobrze nakręcony, całkiem nieźle zagrany przez młode aktorki, klaustrofobiczny klimat nawet momentami udziela się widzowi, tylko jakoś to połączenie amerykanów z Rosjanami wyszło średnio, gdyż ci drudzy byli mało przekonujący. Zapewne rzecz się dzieje w jakimś posowieckim kraju, może nawet na terenie Rosji, więc tym bardziej drażni przedziwny akcent owych... Rosjan! Ale to pewnie tylko kogoś, kto rozpoznaje różnicę pomiędzy językiem rosyjskim i czeskim, bo dla jakiegoś Johna czy innego Billa zapewne różnicy nie ma żadnej ;)

Da się oglądać, można spokojnie brać na wieczór.

Artanis

Zasiedziałaś się do kolacji?

ocenił(a) film na 7
czoper62

Nie identyfikuję się jako kobieta, co subtelnie zaznaczyłem w swojej wypowiedzi.

Film trwał raptem 2h, a spożywam posiłki co 3h, więc skończyłem sporo wcześniej niż kolacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones