PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 149
ocen
5,2 10 1 75149
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Według mnie film "300" był świetnie zrealizowany i wspaniale się go oglądało, a ta parodia jest
bezczelną obelgą ! Czy tylko ja tak myślę ?

użytkownik usunięty
Marcy_May

Nie tylko Ty. Jest to jeden z dwóch filmów, które oceniłam tak nisko...

ocenił(a) film na 3
Marcy_May

Tylko troll może porównać 300 i Poznaj moich spartan

ocenił(a) film na 1
Zuku1916

Przecież to jest parodia tego filmu...

ocenił(a) film na 3
Marcy_May

Twój pierwszy post wygląda jak porównanie.

ocenił(a) film na 1
Zuku1916

Nie, jest raczej aktem oburzenia, że taka parodia w ogóle powstała.

ocenił(a) film na 3
Marcy_May

Jak dla mnie spoko, parodia jak każda inna, 100% absudru i o to chodzi

ocenił(a) film na 1
Zuku1916

Tylko, że niektóre parodie się rzeczywiście ogląda z rozbawieniem, a ta to jakaś kpina, absurd absurdem, granica dobrego smaku została przekroczona...

ocenił(a) film na 3
Marcy_May

To już kwestia gustu, a czy zostały przekroczone granice dobrego smaku? Wyśmiewane były powszechnie znane sytuacje, zachowania i osoby, nigdzie nie wyciągnięto prawdziwie osobistych brudów więc jak dla mnie wszystko ok było. Samdałem 3/10 bo mnie również niezbyt to bawiło ale nie przesadzajmy.

ocenił(a) film na 6
Marcy_May

300 nie jest żadnym wybitnym dziełem, żeby go trzymać pod ochroną. A nawet takie obrazy są parodiowane w dowolny sposób. Nikt nie każde tobie tego oglądać. Omijasz film i po sprawie. Ludziom podobają się różne rzeczy, dlaczego to twój gust ma być wyznacznikiem? Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Troublesome

Ja akurat w tym poście szukam kogoś kto myśli podobnie, a nie narzucam swój gust. Wystarczy czytać ze zrozumieniem, choć wiem, może to być trudne...Nawzajem :)

ocenił(a) film na 6
Marcy_May

Wszystko tutaj można dowolnie interpretować. Wystarczy pisać ze zrozumieniem, choć wiem, może to być trudne... Kwiatuszku. ;p

ocenił(a) film na 1
Troublesome

Cóż za poufałość <3

ocenił(a) film na 6
Marcy_May

Pomimo, iż nasze punkty widzenia różnią się od siebie diametralnie - to jednak nie jest to powód do antypatii. Kochajmy cudze odchylenia. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones