PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109483}

Poznaj moich rodziców

Meet the Fockers
6,7 191 650
ocen
6,7 10 1 191650
6,2 20
ocen krytyków
Poznaj moich rodziców
powrót do forum filmu Poznaj moich rodziców

8/10.

użytkownik usunięty

Ta część podobała mi się najbardziej ze wszystkich trzech. Mocno się do tego przyczynili rodzice Grega dodani do obsady, którzy jeszcze ją po-lepszyli. Ogólnie spodobało mi się wprowadzenie rodziców Grega do fabuły, która zresztą jest świetna, a wszystkie postacie w filmie znakomi-cie zagrane. Zdziwiłem sie, gdy zobaczyłem na stronie Filmwebu, że postać grana przez Teri Polo ma na drugie imię Martha, bo w filmie słysza-łem tylko Moe (czy po prostu Mo, nie wiem, jak to się pisze), ale to akurat jest najmniej istotne. Najbardziej absurdalna scena w filmie to ta, gdy siostrzeniec Jacka bawi się klejem, a chwilę później siedzi z butelką whiskey na kanapie. Nie wiem jakim cudem malec tam wszedł. Gdyby wchodził tam sam, na pewno by się przykleił, dotykając kanapy rękami. Nie mam też pojęcia w jaki sposób zdjął butelkę whiskey ze stolika, bo przecież była ona tak wysoko, że na pewno sam by jej nie dosięgnął. A to, że wszedł z butelką na kanapę, jest już kompletnym absurdem. No ale cóż, nie zostało to wyjaśnione. Miało tylko wyjść śmiesznie, bez zagłębiania się w szczegóły. W każdym razie, pomimo wymienionych przed chwilą rzeczy, uważam, że film jest bardzo dobry i polecam go każdemu, kto lubi tego typu produkcje. Ocena jak w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones