PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109483}

Poznaj moich rodziców

Meet the Fockers
6,7 191 800
ocen
6,7 10 1 191800
6,2 20
ocen krytyków
Poznaj moich rodziców
powrót do forum filmu Poznaj moich rodziców

Film średni ale śmieszny, dobra komeida. Robert De Niro razem z Dustinem Hoffmanem zagrali świetnie.

ocenił(a) film na 6
mike_21

Popieram w 100%. Są patenty, które mnie rozbawiły, ale twórcy nie uciekli jednak od kilku gagów balansujących na krawędzi dobrego smaku. Generalnie: ok. 5-6 punktów...

użytkownik usunięty
mike_21

Dla mnie to tak przeciętny filmik, że nie warto się fatygować do kina. Stare chwyty komediowe, powtarzane wszędzie, które znam juz na pamięć, które nikogo z widzów nie śmieszyły. A jak zobaczyłem dziecko - to już jasne było, że będzie to coś w stylu I kto to mówi 17. Nic nowego, nic oryginalnego, nie polecam.

ocenił(a) film na 10

Sory ale mi te dziecko nie przypomialo "i kto to mowi"??
moze zapomiales naczym ten film polegal!! moze odswiez go sobie i potem sie wypowiedz.
Pozatym mi ten film przypadl do gustu i nie widzialem tam nic ze starych ogranych gagów!!(no moze pare:)) ale niewplynely na jakosc filmu

ocenił(a) film na 8
mike_21

Faktycznie, film nie zaskakuje niczym specjalnym. Fajny, ale pierwsza część zdecydowanie lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones