PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109483}

Poznaj moich rodziców

Meet the Fockers
6,7 191 800
ocen
6,7 10 1 191800
6,2 20
ocen krytyków
Poznaj moich rodziców
powrót do forum filmu Poznaj moich rodziców

Jak dla mnie ten film był OKROPNY... bardziej mi się śmiac chciało z faceta który obok mnie smiał się jak prosiak niz z tego filmu. Jak dla mnie film za zboczony był . Myslałam , ze to komedia "NORMALNA".

No cóz wiekszości się podoba więc nie będę ich od jakiś tam wyzywac bo kazdy ma swój gust .

Pozdrawiam!!

ocenił(a) film na 10
S_R_Corpse

Dokladnie tak! Mi sie ten film B. podobal niepamietam kiedy ostatnio ogladalem tak dobra komedie! I jakos niechce mi sie wierzyc ze nie zasmialas sie nawet raz.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
S_R_Corpse

" ten film był OKROPNY" bo?? " Jak dla mnie film za zboczony był "
no wiec mala dziewczynko kiedy bedziesz duza mam nadzieje ze przestaniesz gadac takie pierdoly choc raczej zapowiadasz sie na kolejna aseksualna zyjaca z glowa w chmurach dziewczyne :/

ocenił(a) film na 1

Oglądałem I część -to była bardzo dobra komedia.Niestety o ,,Meet the Fockers" nie da się tego powiedzieć.Jest to totalna szmira z pojedyńczymi ,śmiesznymi scenami po których następują długie,bezsensowne dialogi.Całość jest tragiczna.Oglądanie tego filmu to 100% strata czasu.
A kolego Okropny-mógłbyś sobie darować komentarze obrażające innych uczestników tego forum.Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones